Vestel Smart Remote indir (android)

-sponsor-

Vestel marka televizyonlarınız için uzaktan kumanda uygulaması Vestel Samart Remote, evinizdeki televizyonunuzun kanallarını telefonunuz ile değiştirmenizi, kapatmanızı ve diğer bir çok özelliği akıllı telefonunuzla kullanmanızı sağlar. Bu akıllı  kumanda uygulaması tv değiştirmek için ve gittiğiniz her yerde kumandanızı yanınızda taşımanız için tasarlanmıştır.

Sürüm bilgisi: 3.1.1
İşletim sistemi: 2.3 ve üzeri
Boyut: 5.5 MB
Uyumlu modeller:  Vestel için akıllı kumanda uygulaması 2.3 ve üzeri Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG, Sony, General Mobile gibi akıllı telefonlarda çalışır.
Üretici firma: Vestel A.Ş

Açıklama: Vestel Smart Remote akıllı kumanda uygulaması, Vestel marka televizyonlaranız için telefonunuzu kumanda olarak kullanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Telefonu vestel için kumanda olarak kullanmanızı ve bir kumandanın yaptığı tüm her şeyi yapmanın yanında daha kolay ve keyifli bir kullanım deneyimi sunar. Android için ücretsiz indirebilceğiniz uygulama ile evinizdeki Vestel televizyonun kanallarını değiştirebilir hatta arkadaşlarınızı da trolleyebilirsiniz. Akıllı kumanda programını indirmek için Andorid yüklü bir akıllı telefonunuz ya da tabletinizin olması yeterlidir.

Ne gibi kolaylıklar sağlar?

Vestel Smart Remote programını telefonunuza kurarak televizyonunuz için gerekli tüm yan birimleri kullanabilirsiniz. Örneğin kumanda ile metin girişi oldukça zordur, televizyondan internete bağlananlar için bir kabus olan metin girme problemi telefonunuz ile daha pratik bir hal alır. Telefonunuzun dokunmatik ekranını bir mause olarak kullanabilirsiniz. Televizyonunuzdan internete bağlandıktan sonra telefon ile kontrol ettiğiniz için sayfalar arasında daha pratik gezebilir ve dilediğiniz reklamı da kolayca kapatabilirsiniz. Vestel akıllı kumanda uygulaması aynı zamanda bir çok kısa yol hizmeti de sunar.

Görseller

Vestel televizyonlar için akıllı kumanda uygulaması Vestel Smart Remote (android) uygulamasını ücretsiz indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz