Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia hesabı şifresini unuttum çözümü

Nokia hesabı şifresini unuttum çözümü

- Advertisment -

Nokia hesabı şifresi unuttum, şifremi nasıl sıfırlayabilirim?

Nokia Lumia kullanıcılarının başına gelen sorunlardan biri olan şifremi unuttum ve hatırlamıyorum sorununa çözüm olabilecek tek bir yöntem bulunmaktadır. Öncelikli olarak şifrenizi kurtarmak ve yenilemek için Nokia Resmi Web Sitesi bağlantısına tıklayın. Buradan Şifrenizi mi unuttunuz? seçeneğine girdiğiniz web tarayıcısı üzeriden tıklayarak gerekli bilgilerinizi doldurun.

Nokia şifre sıfırlamak ve unuttuğunuz şifreyi geri almak için olası çözümler

Bunlar sırasıyla E-posta adresi, Cep telefonuu numarası ya da Nokia’ya kayıt olurken almış olduğunuz hesap kullanıcı adıdır. Eğer bilgilerinizi doğru girerseniz şifre kurtarmak için bir adet Şifre sıfırlama bağlantısı alırsınız. E-posta adresinizi doğru yazmış olduğunuza eminseniz ve şifre sıfırlama linki almıyorsanız E-posta adresinizin doluluğuna göz atın. Örneğin; Gmail kullanıyorsanız tüm e-postalar’ı gösterin. Bağlantı adresini hala göremiyorsanız Spam ya da Gereksiz başlığı altındaki mesajlarınızı görüntüleyin.

Kısa mesaj aracılığıyla Nokia hesabı sıfırlama linki almaya çalışmanıza rağmen başarısız olduysanız telefon numaranızın başındaki alan (ülke kodu) ve artı işaretinin (+) olduğundan emin olmanız gerekiyor. +90 555 555 55 55 şeklinde. Şifrenizi hatırlamadığınız Nokia şifre sıfırlama sayfasında hala işlemler istediğiniz yolda gitmiyorsa farklı bir bilgisayar  ya da web tarayıcısı kullanmayı deneyin. Örneğin; Google Chrome bazen sertifika hataları vermekte ve işlemlerimizin bir kısmını tam olarak gerçekleştirmemektedir. Bu sebepten Internet Explorer kullanmanız karşılaştığınız hata ya da probleme cevap olabilir.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -