Nöbetçi Eczane uygulaması indir (Windowsphone)

-sponsor-

Windowsphone için özel geliştirilmiş olan Nöbetçi Eczane bulma uygulamasını Nokia Lumia telefonlarınız için indirebilirsiniz. Örneğin gece acil olarak çocuğunuza, eşinize ya da kendinize ilaç almanız gerekiyor. Zamanınız da kısıtlı. Ne yapacaksınız? Eğer Nokia Lumia kullanıyorsanız Nöbetçi eczane uygulamasını Windows phone 8.0 cihazınıza yükleyin ve eczane arama, bulma derdine girmeyin.

Son derece basit kullanımı olan, kendini sürekli güncelleyen ve İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 70 farklı ilin açık olan nöbetçi eczane listesini sizlerin hizmetine sunan uygulamayı kaçırmayın. Telefonunuzda 1 mb yer kaplayacak olan uygulama adeta bir kuş kadar hafif. Oldukça sade bir tasarıma sahip ve kullanımı son derece kolay olan Eczacı bulma uygulamasını Nokia Lumia modellerinin tümünü buradan cihazınıza indirebilir ve hızlı bir şekilde yükleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer uygulamayı sevmediyseniz alternatif diyeceğimiz Nöbetçi Eczane uygulamasını 3 büyük dışında Aydın, Konya, Kayseri, Samsun, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır, Eskişehir ve daha pek çok şehir için ücretsiz ve hiç para vermeden buradan bedava temin edebilirsiniz.

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz