Whatsapp görüntülü görüşme özelliği geliyor

-sponsor-

Dünyadaki en popüler ve en çok kullanılan Whatsapp uygulamasına 600 milyondan fazla kullanıcısını mutlu edecek görüntü konuşma özelliği gelebilir. Facebook’un geçtiğimiz aylarda 18 milyar dolar gibi bir rakama satın aldığı Whatsapp uygulaması kendini yenilemeye, daha farklı özelliklerle hayranlarının karşısına çıkmayı planlıyor.

whatsapp-indir-yukle-mobil

Güvenilir kaynaklardan yapılan sızıntı bilgilere göre Whatsapp’ın ekibi telefonlar arası ön kamera ile görüşme yapabilme imkanı tanıyacak altyapının hazırlığını yapıyor. Whatsapp’ta normalde sesli mesaj, fotoğraf görüntüsü ve video yollayabiliyorduk. Fakat önümüzdeki günlerde Whatsapp yeni gelecek ve son güncelleme olacak paket ile bizlere büyük bir sürpriz yapabilir. Türkçe dilini de destekleyeceği açıklanan Whatsapp kameralı konuşma özelliği ile Skype, Line, WeChat gibi uygulamaların popülaritesi azalabilir.

Türkiye bu haberle çalkalanırken ve dünyanın çeşitli ülkelerinde Whatsapp’ın görüntülü konuşma özelliği hakkında haber yapılırken, Whatsapp resmi bir açıklamada bulunmadı.

2 Yorumlar

  1. Selam ben Süleyman 17 yaşında İstanbul’dan İstanbul da yaşıyan bütün kızları bekliyom WhatsApp 05365623420 7 24 aktif

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz