Ana SayfaNasıl yapılır?LG G3 nasıl format atılır?

LG G3 nasıl format atılır?

- Advertisment -

Bu yazımızda LG G3 model Android akıllı telefonunuza nasıl format atılır, telefon nasıl resetlenir, sıfırlama esnasında neler yapılmalıdır? gibi sorulara yanıt arayacağız. LG modellere format atmak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulayarak resimli anlatıma bağlı kalmadan nasıl format atıldığını, telefonun sıfırlandığını öğrenebilirsiniz.

Format atmadan önce dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olmanız gerekiyor. Aksi bir problem veya hatada telefonda sahip olduğunuz tüm verileri kaybetme riskine karşı yedek almak sizin lehinize olacaktır.

lg-g3-nasil-yapilir

1- Telefonunuzu kapatım.

2- Telefon kapalıyken, arka kısımda bulunan ses kısma tuşu ve power (açma kapama düğmesi)’ne aynı anda basılı tutun.

3- LG logosu çıkana ve gidene kadar bu işlemi uygulayın. Factory Hard Reset atma bölümü açıldığında tuşları bırakabilirsiniz.

4- Tüm dosyalarınızı yedek aldıysanız, reset atmaya başlamak için Ses azaltma tuşuna basarak YES’in üzerine gelin ve Açma/ Kapama tuşuna basarak işlemi onaylayın.

Telefona hard reset atmak yerine yalnızca fabrika ayarlarına döndermek istiyorsanız Menü > Ayarlar > Yedekle & Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla adımlarını takip ederek de sıfırlama yapabilirsiniz.

Dilerseniz LG G3 format atma (hard reset) videolu anlatımı takip ederek de telefon sıfırlama yapabilirsiniz;

Eğer bu işlemlerde başarısız olduysanız yorum kısmında karşılaştığınız problem veya hataları yorum bölümünde cevaplanmak üzere dile getirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -