Ana SayfaAndroidKol Egzersizi uygulama indir

Kol Egzersizi uygulama indir

- Advertisment -

Kol Egzersizi, adından da anlaşılacağı gibi koldaki kas gruplarının geliştirilmesi amacıyla tasarlanan ve Android & iOS için ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamadır. Çeşitli düzeylerde kol kaslarının gelişimini sağlayan uygulamayı kullanırken bir spor hocasına bağlı kalmadan yalnızca belirlenen hareketleri yapmanız yeterlidir.

Telefona kol egzersizi uygulamaları indirmek istiyorum diyen kullanıcıların başlıca tercihleri arasında yer alabilecek uygulama kolay, orta ve zor olmak üzere üç seviyeden oluşur. Her seviye 28 güne yayılmıştır ve gün içerisinde yapmanız gereken belli başlı kol hareketleri bulunmaktadır.

Kol Egzersizi özellikleri nelerdir?

Uygulama spor aleti olmadan ve spor salonuna gitmeden evde spor yapmayı vadetmektedir. Kısa sürede daha güçlü kollara sahip olmak, kol hacmini arttırmak ve güçlü kas dokusu oluşturmak için günde yalnızca 10 dakika egzersiz yapmanız yeterli olacaktır.

Sporla ilk kez tanışan, hobi olarak spor yapan, kol bölgesini geliştirmek isteyen ve profesyonel sporcuların tümüne hitap edebilecek düzeyde olan uygulama sayesinde sadece vücut ağırlığınızı kullanarak kas büyütmek ve hacimsel anlamda genişlemek mümkündür.

Spor yapmaya başlarken karşılaştığımız en büyük problemlerden biri de motivasyon. Hareketlerin bilinmemesi, nereden başlanması gerektiğine karar verememek ve düzenli bir spor programının olmaması motivasyonumuzu ve en temelinde başarımızı düşüren etkenler arasında yer almaktadır. Ancak “Kol Egzersizi” spor aracı bizim için bir düzen ve plan oluşturarak günü güne yapmamız gereken hareketleri bizlere sıralamaktadır. Hareketlerin nasıl yapıldığı ise animasyon ve videolu anlatım ile desteklenmektedir.

Gelişmiş ancak bir o kadar da sade bir arayüze sahip olan uygulama ile günlük yapılması gereken, örneğin: şınav, plank, geniş kol şınavı, karo şınav, triseps, biseps, egzersizleri sunulmakta ve bu egzersizlerin belirli bir sayıda ve sürede yapılması istenmektedir. İdmanın tamamlanmasının ardından idman yaparken geçen süre ve harcanan kalori bilgisi karşımıza çıkmaktadır.

Kol Egzersizleri indir

Uygulama iOS ve Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde kullanıma uygundur. Google Play Store ve App Store bağlantısını kullanarak kol egzersizleri yapmaya başlamak ve telefona kol hareketleri uygulamasını yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -