Ana SayfaAndroidGerinme Egzersizleri - Esneklik Antrenmanı indir

Gerinme Egzersizleri – Esneklik Antrenmanı indir

- Advertisment -

Gerinme Egzersizleri, Leap Fitness Group tarafından geliştirilen, Türkçe dilde hizmet veren ve günlük yaşamda kullanıcıların kaslarını etkin biçimde çalıştırması ve ağrılarını azaltması amacıyla hareket eden mobil uygulamadır. Android ve iOS kullanıcılarına yönelik olan uygulama günlük egzersizler yaparak kaslarınızın daha etkin çalışmasını, vücudun gevşemesini ve aerobik hareketlere yatkınlığı arttırmayı veya hareketlerin daha kolay yapılmasını sağlar.

Uygulama koşuculara, kas ağrısı çekenlere ve egzersiz yapmak isteyenlere yöneliktir. Her kategoride farklı alt kategoriler ve farklı egzersizler bulunmaktadır. Ortalama olarak 10-15 dakikada yapabileceğiniz egzersizler günlük kullanım için uygundur.

Gerinme Egzersizleri – Esneklik Antrenmanı özellikleri

Uygulamanın neden indirilmesi gerektiği konusunda ufak bir bilgilendirme yapalım. Günlük hayatta yoğun iş temposu altındayken hareket edemiyoruz. Dar alanda yapılan hareketlerin ise faydası oldukça az. Hareketsizliğin arttığı günümüzde bu yapılan aslında vücudumuza aykırı bir durum. İnsanoğlu hareket etmeye meyilli bir varlıktır. Eğer hareket etmek bizim ruhumuzda olmasaydı vücudumuzda 216 kemik de olmazdı değil mi?

Kas ve kemiğe dair rahatsızlıkların ve hastalıkların önüne geçmek için her gün düzenli olarak egzersiz yapmalıyız. Bunu gerçekleştirmenin yollarından biri de sizinle paylaştığımız bu uygulama olabilir. Evinizde hiçbir spor aletine ihtiyaç duymadan ve spor salonuna gitmeden yapacağınız kısa süreli egzersizlerle tüm vücudunuzu çalıştırabilir, her daim sağlıklı bir birey olarak hareket edebilirsiniz.

Gerinme egzersizleri, koşucuları, kas ağrısı çekenleri ve düzenli egzersiz yapmak isteyen kullanıcıları hedeflemektedir. Koşu öncesinde olası bir kas ve eklem zedelenmesinin önüne geçmek için uygulama içi egzersizler uygulanabilir. Kas ağrısı çekenler için ise esneme ve gerinme hareketleri kas dokularının açılmasını ve daha çabuk iyileşmesini sağlar.

Uygulamanın diğer özellikleri

  • Vücudunuzun esnekliğini her açıdan arttırın. Kendinizi gelecekte ve yaşlılıkta garantiye alın.
  • Sabah ısınma ve uyku öncesi egzersizlerle güne daha iyi başlayın ve daha iyi bir uyku çekin.
  • Vücudun üst gövde, alt gövde, bel, ense, omuz ve sırt kısımlarını esnetme hareketleri ile çalıştırın.
  • Yaktığınız kalorileri takip edin, kilo bilgilerinizi analiz edin.

Nasıl indirilir?

Uygulama iOS ve Android’i çalıştıran telefon ve tabletler için ücretsiz indirilebilir. Yeni başlayandan profesyonele olmak üzere her kesime hitap eden uygulamayı yüklemek için Google Play Store ve App Store adreslerinin yer aldığı indirme bağlantılarını kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun