Ana SayfaAndroid30 Gün Fitness Görevi indir

30 Gün Fitness Görevi indir

- Advertisment -

30 Gün Fitness Görevi, adından da anlaşılacağı üzere 1 ay boyunca uygulayabileceğiniz fitness programıdır. Günlük yaşamda hareketsizliğe dikkat çeken uygulama kullanıcılara günlük egzersizler ile sağlıklı bir yaşam ve fit bir görünüm sunmaktadır. Adeta spor hocası vazifesi gören uygulama üzerinden yaptığınız spora, harcadığınız kaloriye, sağlık ve kalbe dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

30 Gün Fitness Görevi özellikleri

30 Gün Fitness görevi Türkçe dilde hizmet veren içerisinde 7 dakikalık egzersiz, karın, kol, omuz, sırt, bacak, tüm vücut gibi farklı kategorilerde egzersizler barındırıyor. Her kategoride ise yapılması ve tekrarlanması gereken farklı hareketler bulunuyor. Uygulama üzerinden çeşitli görevler oluşturarak, günlük verilen egzersizleri yapmanız gerekiyor.

Bunun yanında fiziksel görünümüzle ilgili raporlamalar da bulunuyor. Örneğin kilo girişi yaptığınız araç üzerinden zamana göre kilo değişimini ve vücut kitle indeksi bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında kilo vermek ve fit görünüme ulaşmak için kilo ölçütlerine ve standartlarına göre programlar yaratabilirsiniz.

Uygulama sporla yeni tanışan, sporla haşır neşir olan ve profesyonel anlamda spor yapan, kadın ve erkek, genç ve yaşlı olmak üzere her kesime hitap etmektedir. Günlük yapacağınız maksimum 10-15 dakika egzersizle bile yakın gelecekte ideal vücuda kavuşmanız, fit olmanız ve fitness yaparak sağlıklı olmanız mümkündür.

Uygulamanın diğer özellikleri

  • Kendize ait egzersizler yaratın veya programın doğrultusunda hareket edin.
  • Kalça, bacak, karın kası odaklı çalışmalar ile çeşitli bölgeleriniz üzerinde yağ eritmeye, sıkılaşmaya ve kas oluşturmaya başlayın.
  • Evde uygulama ile spor yapma metodunu seçerek sağlıklı bir birey olun.
  • Spor aletsiz antreman ve egzersizlerle bütçenizi koruyun. Ekipmansız, vücut ağırlığının hakim olduğu egzersizlerle potansiyelinizi arttırın.
  • Kolaydan zora giden egzersizlerle her gün kendinizi biraz daha kanıtlayın ve gücünüzü ortaya koyun.
  • Kilo bilgilerinizi girerek ilerlemenizi kaydedin ve raporlar ile analiz yapın.
  • Sağlığa, spora ve kalbe dair çeşitli bilgilere ulaşın.
  • Güne, aya göre yaktığınız kalorileri hesaplayın.
  • Hareketleri animasyonlu ve videolu olarak takip ederek hızlıca öğrenin.

30 Gün Fitness Görevi nasıl indirilir?

Uygulama Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarını çalıştıran Android veya iOS (iPhone) tabanlı akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilir ve çalıştırılabilir. Aşağıda bulunan bağlantı butonlarını kullanarak sizin için uygun olan alana dokunun. Yönlendirme ile karşınıza çıkan pencereden “Yükle” butonuna basın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -