Ana SayfaAndroidErkekler için Ev Egzersizi uygulama indir

Erkekler için Ev Egzersizi uygulama indir

- Advertisment -

Erkekler için Ev Egzersizi – Vücut Geliştirme Uygulaması, evde kas kütlesini arttırmak ve hacim yapmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği araçtır. İçerisinde çeşitli egzersizlerin, bulunduğu uygulama sayesinde spor salonuna gitmeden evde spor yapmak mümkündür.

Uygulama kullanıcıyı evde spor yapmaya teşvik ettiği gibi ekonomiktir de. Erkekler için özel hazırlanan kas ve egzersiz yapma uygulaması için herhangi bir spor aleti almanıza gerek yoktur. Aletsiz ve evde sporu sağlayan bu harika aracın diğer özellikleri ise şu şekilde:

Erkekler için Ev Egzersizi uygulama özellikleri nelerdir?

Uygulama, kol ve göğüs, karın, omur ve sırt, bacak, tüm vücut olmak üzere vücudun farklı bölgelerini çalıştıran programlar içerir. Her program ise farklı düzeyler içerir. Yani uygulama kullanıcılar için kolaydan zora giden bir yapıya sahiptir. Günlük yapılmaya uygun olan egzersizlerde yeni bir idmana geçmek gelişme kat ettiğinizin göstergesidir.

Her program içerisinde farklı uygulama egzersizleri bulunur. Egzersizleri gerçekleştirmek ve bir sonrakine geçmek için verilen sürede tamamlanmalı veya hareket istenildiği sayıda tekrarlanmalı ve dinlenme aralığında dinlenilmelidir. Her hareket animasyonlu olarak gösterilmektedir. Spor yapmaya yeni başladım ve ne yapacağımı bilmiyorum, diyenlerdenseniz hareketli resimler sayesinde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise hareketin videosunu seyredebilirsiniz.

Bunun yanında uygulama sizden vücut bilgilerinizi alır ve BMI değerinizi ölçer. Bu da gidişatınız konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar. Hatırlatma bilgisi sistemiyle de egzersizleri kaçırmamış gün içerisinde tamamlamış olursunuz. Günlük bir egzersiz 10-15 dakika sürmektedir. Bu da kendinizi geliştirmek açısından kısa ve yeterli bir süredir.

Uygulama hakkında merak edilenler

S- Nasıl indiririm?
C- iOS veya Android destekli bir akıllı telefona sahipseniz aşağıdaki indirme linklerini kullanarak Google Play Store veya App Store üzerinden iPhone, Samsung, Huawei ve diğer çeşitli cihazlara evde spor uygulamasını yükleyebilirsiniz.

S- Hangi hareketler var?
C- Kol, göğüs, karın, bacak, omuz ve sırtı çalıştıran hareketler bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları ezme hareketleri, atlama, krikolar, şınavlar, plank, mekik, çömelme hareketleridir.

S- Kaç seviyeden oluşuyor?
C- Vücudunuzu geliştirmek için kapsamlı uygulamanın sunduğu 21 egzersiz seviyesini tamamlayın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -