Ana SayfaAndroid30 Günde Kilo Ver uygulama indir

30 Günde Kilo Ver uygulama indir

- Advertisment -

30 Günde Kilo Ver uygulaması, kısa sürede kilo vermek isteyen kadınlar için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde çeşitli egzersiz, antrenman planı ve diyet planlarının yer aldığı uygulamada belirtilen yönergelerin takip edilmesi hızlı ve sağlıklı kilo verme noktasında işe yaramaktadır.

Uygulama çeşitli fiziksel hareketlerin gerçekleştirilmesini ve diyet programının uygulanmasını, ancak bunun düzenli biçimde yapılmasını gerektirir. Telefona zayıflama egzersizleri uygulaması yüklemek isteyen kullanıcılar tercihlerini bu araçtan yöne kullanabilir.

30 Günde Kilo Ver özellikleri nelerdir?

Kadınlar için uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilen 30 Günde Kilo Ver uygulaması sistematik bir program içermektedir. Aletsiz ve evde spor yapmak isteyen kullanıcılar yalnızca uygulamada belirtilenleri yerine getirerek kilosunu azaltabilir ve istediği fit görünüme kavuşabilir.

Uygulama içerisinde her hareketin nasıl yapıldığı konusunda kişi bilgilendirilir. Video butonu ile hareketi yapmak için detaylı bilgi alınabilir. 30 günden oluşan çalışma programı kolaydan zora gitmektedir ve her gün içerisinde çeşitli sayıda hareket bulunmaktadır. Her hareketin ise belirli bir tekrarlanma sayısı vardır. Bir sonraki güne geçmek için bulunulan gündeki egzersiz tamamlanmalıdır. En iyi sonucun alınması için kendinizi yormadan günü güne uygulanması gerekir.

30 günde kilo verdirmeyi amaçlayan uygulama içerisinde ilerlemeleriniz kaydedilmektedir. Günlük yapılan egzersiz sayısı, egzersiz süresi ve egzersiz boyunca yakılan kalori miktarı bilgisine uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Diğer özellikler

  • Bir spor hocasına ihtiyaç duymadan mobil uygulama rehberinizle hızlı kilo verin.
  • Yaktığınız kalorileri takip edin, hesaplayın ve motivasyonunuzu arttırın.
  • Besin değeri yüksek ancak düşük kalorili beslenme programlarını kullanın.
  • Hareketli resimler ve videolu gösterim ile spor egzersizlerini hızlıca öğrenin.
  • Kolaydan zora giden programda kendinizi kanıtlamaya başlayın.

30 Günde Kilo Ver hakkında merak edilenler

S- Uygulamayı kimler kullanabilir?
C- 30 günde kilo verme uygulaması her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir.

S- Hemen kilo verebilir miyim?
C- Derhal kilo vermeniz elbette mümkün değil ancak belirtilen diyetin takip edilmesi veya tarafınızca bir diyet programı oluşturulması, uygulamanın düzenli olarak kullanılması kilo vermeye başladığınızı hissettirecektir.

S- Uygulamayı nasıl indirebilirim?
C- Android veya iOS (iPhone) işletim sistemli bir akıllı telefon ya da tablet kullanıyorsanız Google Play Store veya App Store mağazası üzerinden uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -