Ana SayfaAndroidAdım Sayar ve Kalori Sayacı indir

Adım Sayar ve Kalori Sayacı indir

- Advertisment -

Günümüzde en çok muzdarip olduğumuz durumlar arasında hareketsizlik bulunuyor. Hareket etmemek ve yeterli derecede spor yapmamak çeşitli sağlık problemlerine davetiye çıkarabiliyor. Bunun önüne geçmek için düzenli olarak yürüyüş yapmalı ve ihtiyaç fazlası kalorileri yakarak bir başlangıç yapmamız gerekiyor. Tam da bu noktada devreye Leap Fitness tarafından geliştirilen adım sayar uygulaması giriyor.

Adım sayar uygulaması telefon sensörünü kullanarak kullanıcının kaç adım attığını, ne kadar mesafe kat ettiğini ve yürürken ortalama olarak kaç kalori yaktığını hesaplamaktadır. Pil dostu uygulama çok az güç harcayarak gün içerisinde yaptığınız yürüyüşün istatistiğini çıkarır ve grafiklerle destekleyerek size bir rapor oluşturur.

Adımsayar ve kalori sayacı özellikleri neler?

Uygulama hem atılan adımı hesaplama hem de yakılan kaloriyi gösterme gibi çok yönlü hizmet vermektedir. Bunun yanında gelişmiş yazılımı sayesinde telefonun elde, çantada, cepte veya kolluğunuzda olması hata yapmasına yol açmaz. Arka plandayken bile çalışarak size en sağlıklı bilgiyi sunar. Yapılması gereken tek şey uygulamayı indirmek ve başlat butonuna basmaktır.

Adımsayar uygulaması yerleşik sensörü kullanmaktadır, bu da telefonun pilinin daha uzun süre gitmesini önemseyenler için avantajdır. Uygulamada premium gibi bir sürüm bulunmamaktadır. Tüm özellikleri kullanmak için ekstra bir ödeme yapmaya ihtiyaç yoktur. Şirket kişisel bilgilerin saklandığını ve üçüncü kişilerle paylaşılmadığını iddia etmektedir.

Adımsayar attığınız adımları güne, haftaya ve aya göre tutar. Bunun için karşınıza attığınız adım ve yaktığınız kalori bilgisi grafikler halinde sunulur. Uygulamanın çalışma şekli size bağlıdır. İstediğiniz zaman duraklatabilir veya başlayabilirsiniz. Bunun yanında adımsayarın hassaslığını ayarlamak için seçenekler bölümünü kullanabilirsiniz. Ayar kısmında bulunan hassasiyet, adım uzunluğu, boy ve kilo ayarlarını girerek en doğru adım sonuçlarını alabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili merak edilenler

Soru- Adımlarımı yanlış hesaplıyor?
Cevap- Ayarlar kısmından fiziksel bilgilerinizi girmeniz daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Soru- Telefonu sallayınca da adım sayıyor?
Cevap- Bunu önlemek için ayarlar bölümünden kilo, boy, adım bilginizi girin. Hassasiyeti uygun şekilde ayarlayın.

Soru- Nasıl indirilir?
Cevap- Adımsayar uygulamasını iOS (iPhone) veya Android için yükleyebilirsiniz. Google Play Store ve App Store’dan indirme yapmak için aşağıda bulunan bağlantı adreslerini kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun