Ana SayfaAndroidAdet Takibi uygulama indir

Adet Takibi uygulama indir

- Advertisment -

Adet Takibi, Leap Fitness tarafından geliştirilen kadınların adet takvimi oluşturmalarını sağlayan ve ovülasyon dönemi hesaplama yapmalarına yarayan uygulamadır. Android ve iOS’u çalıştıran mobil cihazlar üzerinden adet takibinizi yapmak için bu yapay zeka destekli “Adet Takibi” uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Uygulama düzensiz adet yaşayan, adet gördüğü tarihleri hesaplamakta güçlük yaşayan ve düzenli olarak regl olunan ve adet görülen günleri görüntülemek ve bununla ilgili çeşitli istatistiki bilgilere ulaşmak isteyen kullanıcılar için uygundur.

Adet Takibi uygulama özellikleri nelerdir?

Adet Takibi, estetik açıdan profesyonelce düşünülmüş, görsel açıdan zengin, kullanımı kolay ve anlaşılır arayüze sahiptir. Uygulama içerisinde adet tahmini, ovülasyon takvimi, basit takvim, sağlık hatırlatıcıları, döngü geçmişi, semptom ve hisler ve elbette ki gizlilik koruması bulunmaktadır.

Uygulama adet geçmişlerini baz alarak bir sonraki adet olma zamanınızı hesaplar. Tercih edilen yapay zeka sistemi ile ise uygulamayı kullandıkça adet olma vaktini hesaplamak daha da kolay hale gelir. Ayrıca detaylı adet tahmini üzerinden gebelik şansına ilişkin veriler alınabilir.

Hatırlatıcı sistemi sayesinde adet olmadan gerekli hazırlıkları yapmak için bazı bildirimler alabilirsiniz. Reglin geleceği günün, yumurtlarınızın çatlaması gününün bilgisini almak, doğum kontrol ilacı içmek ve su içmek gibi hatırlatıcılar oluşturabilirsiniz.

Döngü geçmişi reglin kaç gün sürdüğü konusunda bilgi verir. Aylara göre PMS döneminin ne kadar sürdüğünü öğrenmek için bu kategoriye bakmanız yeterlidir. Ayrıca buradan regl dönem uzunluğunun kaç gün olduğu da öğrenilebilir.

Bunun yanında ilişki, semptom ve hislere dair de bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Takvim aracı içerisine cinsel ilişki, belirtiler, haller ve kanama yoğunluğuna dair bilgiler eklemeniz mümkün.

Uygulama içerisinde gizlilik koruması da bulunmaktadır. Cihazı olası birinin kontrol etmesi durumunda oluşturduğunuz PIN ile adet uygulamasını kilitleme ve şifreleme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Adet Takibi uygulaması nasıl yüklerim?

iOS ve Android işletim sistemiyle çalışan Samsung Galaxy, iPhone, Huawei, Vestel Venus ve diğer çeşitli modellere adet takip etme uygulamasını yüklemek için aşağıda bulunan Google Play Store ve App Store uygulaması bağlantısına dokunun.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -