Kişisel bütçe uygulaması Wally+ indir

-sponsor-

Wally+, Birleşik Arap Emirlikleri kökenli olup, cebinizdeki parayı daha ekonomik kullanmanızı sağlayan Android ve iOS için ücretsiz olarak indirebileceğiniz kişisel bütçe uygulamasıdır. Türkçe ve Türk Lirası (TL) desteği olan yeni Android ve iPhone uygulaması sayesinde harcamalarınızı ayarlayabilir, paradan tasarruf etmek, daha az para harcamak için birtakım önlemler alabilirsiniz.  Neden, niçin, ne kadar, nasıl para harcıyorum gibi soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

 Wally+ nasıl kullanılır?

Android ve iPhone için indirebileceğiniz ücretsiz Wally+ (Cüzdan ) uygulamasını kullanmaya başlamadan önce kategori ve açıklama bilgisi girmeniz gerekiyor. Dilerseniz Foursquare aracılığıyla mekan bilgisi ekleyebilir, arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. Ayrıca Wally+ kazançlarınızı, harcamalarınızı, gelir ve giderlerinizi tek bir noktada toplar ve birden fazla hesap yaratmanıza olanak tanır.

wally-para-yonetimi

Wally+ uygulamasını Android işletim sistemi 2.3 ve üzeri akıllı telefonlar ya da tabletler için buradan indirebilirsiniz. Bütçe uygulamasını iOS tabanlı iPhone ve iPad için indirmek istiyorsanız buradaki bağlantıdan cihazınıza ücret ödemeden indirin. Uygulamanın şuan için Wally + apk Android indirme sürümü bulunmamaktadır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz