Ana SayfaHaberlerİnstagram ios 6.4.1 güncellemesini bu gün yayınladı

İnstagram ios 6.4.1 güncellemesini bu gün yayınladı

- Advertisment -

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram bu gün 6.4.1 güncellemesini İOS için yayınladı. Yeni özellikleri ile gelen güncelleme aynı zamanda bir çok iyileştirmede sunuyor.

Fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram’ı telefona indirmek ve mobil İnstagram kullanmak artık akıllı telefon kullanıcıları için olmazsa olmaz. Popüler fotoğraf paylaşım sitesinin ileti gönderiminin Twitter’ı geçtiğini daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Popülerliği ve kullanıcı sayısı arttıkça kendini geliştirmeye devam eden İnstagram yeni özellikleri ile 6.4.1 güncellemesini de bu gün uygulama marketlerine yükledi

 

İnstagram’ın 6.4.1 güncellemesi ile gelecek yeni özellikler

İnstagram’ı İnstagram yapan en büyük özellik şüphesiz ki fotoğraf düzenleme araçları. Filtre olarak bilinen ve fotoğraflar üzerinde renk, kontrast gibi oylamalar yaptığımız bu araçlara güncelleme ile 5 tane daha ekleniyor. İsimleri; Crema, Ludwing, Aden ve Perpetua olan bu filtreleri İnstagram’ı indirdikten ya da güncelledikten sonra hemen kullanabilirsiniz. Tabi ki filtre sayısı artınca bu filtreleri kaldırma, popüler olanları sıralama gibi özelliklere de ihtiyaç duyacağız.

Buna bağlı olarak da güncellemede filtre sürükle bırak, kaldır gibi özelliklerde eklenmiş. Güncel İnstagramı’ı aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

[vc_button title=”İnstagram indir” target=”_self” color=”default” href=”#”]

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -