Ana SayfaiOSiPhone dosya şifreleme nasıl yapılır?

iPhone dosya şifreleme nasıl yapılır?

- Advertisment -

iPhone kullanıcılarının en büyük şikayeti şüphesiz ki Apple’ın kısıtlayıcı tavrı. Ancak bu tavrın bizim güvenliğimiz için olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü ne kadar fazla uygulama telefonumuza erişirse o kadar güvenliğimiz risk altındadır. Her yazılımın iyi niyetli yazıldığını düşünmemek gerekir.

Peki iPhone da dosya şifreleme işlemi nasıl yapılır? 

Android kullanıcıları için daha kolay olan şifreleme özelliğini iPhone da kullanmak için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz. iTunes dan indireceğimiz dosya şifreleme özelliği ile gizli fotoğraflarımızı şifreleyebilir, gizlemek istediğiniz videolarınıza şifre koyabilirsiniz. Bu sayede gizli dosyalarınıza başkalarının erişmesine engel olur, gizli bilgileriniz size özel kalır. Fotoğrafları şifreleme işlemi bir klasöre fotoğraf taşımak kadar kolay

iPhone fotoğraf, video ve dosya şifreleme uygulaması indir

iPhone resim gizleme programı denilince akla gelen ilk uygulama Spy Calc Free. iPhone hesap makinesi şifre gizleme programı olan Spy Calc uygulaması, hesap makinesi görünümünde olup resim ve videolarınızı gizleme imkanı tanır. iPhone’un orjinal hesap makinesi gibi görünür, belirlediğiniz şifre girildiğinde sizi gizli fotoğraflara yönlendirir. Burada bulunan fotoğraflar ana galeride görünmez.

iOS dosya ve fotoğraf uygulamasını ücretsiz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Spy Clac Free indir

- Advertisment -

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -