Ana SayfaNasıl yapılır?Facebook takip ayarları (Resimli anlatım)

Facebook takip ayarları (Resimli anlatım)

- Advertisment -

Facebook takip etme özelliği nasıl açılır?

Facebook’ta takipçi ayarlarını açmak ve kişilerin sizi takip etmesini sağlamak için aşağıdaki resimli anlatımdaki adımları takip ederek gerekli ayarları ve değişiklikleri yapabilirsiniz. Facebook takip sistemi ayarlarına erişerek dilerseniz kapalı olan takip edilme durumunuzu arak daha çok kullanıcıya ulaşarak takipçi sayısını arttırabilirsiniz. İsterseniz açık olan takip edilme ayarını kapalı şeklinde değiştirebilir, artık takip edilmeyen bir Facebook hesabına sahip olabilirsiniz.

Normalde arkadaşlarınız sizi eklediği zaman otomatik olarak takip etmiş olur ancak resimde gördüğünüz üzere ”Beni kimler takip edebilir” de seçili olan Arkadaşlar’ı ”Herkes”e çevirirseniz yeni takipçi ayarları çıkar. Bu panelden Takipçi Yorumları, Takipçi Bildirimleri bölümlerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Facebook takip et butonunu açmak veya kaldırmak için aşağıya göz atın.

Facebook abone açma ayarları

Dilerseniz 2014 yılında takipçi kasmak ve arttırmak için Takipçi kodunuzu siteye, Facebook’a giriş yapıp Ayarlar> Takipçi kısmında bulunan kodu yapıştırarak ilk adımı atabilirsiniz. Peki takipçi arttırmak için siteye kod ekleme nasıl yapılır?

WordPress kullanıyorsanız, Bileşenler bölümünden Metin kutusunu seçip kodu içine kopyala yapıştır yaparak takipçi kodunu sidebar’a ekleyebilirsiniz.

Not: Bu anlatım takipçi arttırma, takipçi kasma hilesi değildir. Yalnızca sizi kişilerin artık takip edebilmesini sağlar. Bu yöntem ile yalnızca Facebook takip butonu açma işlemi gerçekleşir. Facebook abone açmak için başka bir metod bulunmamaktadır. Mobil cihazlarda, tabletlerde ve telefonlarda Facebook takip ayarları açma ve kapamayı başka bir yazıda yayımlayacağız.

Direkt olarak takipçi açma linkine ulaşmak için buraya tıklayın.

Facebook’ta takip ettiklerimi nasıl görebilirim?

Facebook’ta takip ettiğiniz kişilerin listesini görebilmek için Zaman Tünelinize girmeniz ve buradan ”Arkadaşlar”a tıklayıp, Takip Edilenler’e bakmanız yeterlidir. Eğer Arkadaşlar içerisinde takip ettikleriniz görünmüyorsa Arkadaşlarınız haricinde kimseyi takip etmiyorsunuz demektir.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -