Android için QuitNow – Stop Smoking (Sigara bırakma) indir

-sponsor-

“Sigarayı bırakmak istiyorum.” diyorsanız siz de bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. QuitNow Pro – Stop Smoking uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan cihazlara indirebileceğiniz, sigara bıraktırma konusunda size son derece yardımcı olacak bir programdır.

Uygulamayı indiriyorsunuz, içtiğiniz sigara adedini, günde kaç tane içtiğinizi ve ne kadar para ödediğinizi yazarak sayacı başlatıyorsunuz. Ardından uygulama sizin için sağlık, ekonomi gibi alanlarda istatistik oluşturarak kaç gün sigara içmediğinizi, ne kadar paradan tasarruf ettiğinizi, sağlıki açıdan kaydettiğiniz ilerlemeleri gösteriyor. Bunun yanında sigarayı daha kolay bırakabilmek ve bu illetten kurtulmanız için oluşturulan Android uygulaması belirli madalyalarla sizi ödüllendiriyor.

QuitNow-pro-apk-indir

Android, Google Play markette ücretli olarak satılan uygulamaya buradan sahip olabilirsiniz. Uygulamanın sitemizde apk sürümü bulunmuyor. QuitNow Pro – Stop Smoking, sigara bırakma uygulaması sizin sağlığınızı düşünerek bir uygulama geliştirmiş, karşılığında da eğer istikrarlı ve istekliyseniz, gerçekten sigarayı bırakmak istiyorsanız kullanmanız için Play Mağazası’na konmuş. Eğer gerçekten sigaradan kurtulmak istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyoruz.

Sitemizde uygulamanın apk sürümü, hilesi, hurdası bulunmamaktadır. Ancak Google’da yapacağınız kısa bir araştırmayla siz de emek yiyen insan sınıfına dahil olabilirsiniz. Saygılar.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz