Ana SayfaAndroidAndroid telefon ve tabletler için en iyi antivirüs uygulamaları

Android telefon ve tabletler için en iyi antivirüs uygulamaları

- Advertisment -

En iyi antivirüs uygulamalarını indirin

Normal veya Root’lu Android cihazlar üzerinde dolaşan ve sayısı günden güne artan virüslerden eminim ki hepiniz haberdarsınız. Uygulamaların, internet ortamının virüslerle, zararlı yazılımlarla dolu olması bizleri cihazımızı kötülüklerden korumaya itiyor. Peki virüsleri temizlemek için hangi virüs programını tercih etmeliyiz? Hangi antivirüs uygulaması en iyi ve en kaliteli şekilde temizlik yapıyor? İşte performansı en yüksek olan en çok indirilen ve beğenilerek kullanılan virüs kaldırma ve koruma uygulamaları…

AVG Antivirus Security

avg

AVG Antivirus uygulaması ücretsiz olarak hizmet vermekle beraber gerçek zamanlı çalışır ve maksimum düzeyde virüslere ve kötü yazılımlara karşı koruma sağlar. Bunun yanında AVG üzerinden arka planda çalışan ve şarjı hızlı tüketen uygulamaları kapatabilirsiniz. Böylece pil süresini daha da uzatabilirsiniz. Son olarak eğer AVG yüklü olan telefonunuz kaybolursa ya da çalınırsa Google Haritalar’ı kullanarak bilgilerinizi silebilir veya cihazı kilitleyebilirsiniz. Android için AVG Antivirus indirmek istiyorsanız buraya gidin. Apk sürümü yoktur.

Norton Security (Güvenlik) and Antivirus

norton

Norton, bilgisayarda olan güvenilir ve kaliteli hizmetini Android  cihazlara da taşımış. Kötü yazılımları, virüs dosyalarını daha aygıta ulaşmadan engelleyen ve silen Norton Security and Antivirus, ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaliteli tarama sistemi sayesinde tüm uygulamaları detaylı olarak tarayarak, tehlikeli yazılımları saptayabilir. Bunun yanında cihazınızı kaybetme veya çaldırma gibi durumlarda AVG ‘de olduğu cihazınızı SMS yoluyla kilitleyebilirsiniz. Norton Security and Antivirus indirmek istiyorsanız buradaki bağlantıyı ziyaret edin. Google Play üzerinden indirin.

Avast, Mobile Security

avst

Yüklemek istediğiniz veya yüklenmiş dosyaları AVast Mobile Security ile tarayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun kaybolması ya da kaybetme durumunda cihazı SMS ile kilitleyebilirsiniz. Dilerseniz GPS’i kullanarak cihazınızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. İçerisinde güvenlik duvarı ve internet (web) kalkanı barındıran Avast en iyi güvenlik uygulamalarından biri olarak görülüyor. Avast Mobile Security’yi Android’e indirmek için buraya gidin. Türkçe dilde hizmet vermektedir.

Avira Antivirus Security

AviraAntivirus

Avira da diğer antivirus uygulamaları gibi en başarılı koruma araçlarından birisi. Tüm tehliheli veriye karşı cihazı koruyan uygulama, çalıntı ve kayıp durumunda cihazı takip etmenizi ya da telefon bilgilerini silmenizi sağlıyor. Ayrıca tek bir dokunuş ile cihazınızı bulan kişi, size “Bulundu” şeklinde rapor gönderebiliyor. Son olarak Avira numara engelleme, size gelen mesajları ve aramaları kalıcı olarak engelleme gibi özellikler barındırıyor. Avira Antivirus indirmek için burayaı ziyaret edin. Google Playsiz apk sürümü yoktur.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -