Ana Sayfa Etiketler Sigara bırakma uygulaması

sigara bırakma uygulaması ile ilgili içerikler.


Sigara bırakma uygulaması indir (iOS ve Android)

Türkiye’de yapılan araştırmaya göre her 4 kişiden 1’i sigara içiyor. Bu gerçekten ciddi bir rakam ve bu sayfada gezindiğinize göre ya siz ya da bir yakınınız sigara kullanıyor değil mi? Acaba sigarayı bırakmada başarılı olabilir misiniz? Eğer sigara bırakma uygulamasını indirirseniz ve telefon ya da tabletinize yüklerseniz belki bırakabilirsiniz. Belki değil tabii ki sigarayı bırakabilirsiniz.

sigara-birakma-uygulamasi-indir-android

Sigarayı bırakmak istiyorum, ne yapmalıyım diyenlerdenseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu android ve ios işletim sistemlerinde çalışan sigara uygulamasını indirebilirsiniz. Hayatta en önemli kavram olan sağlığımızı sigara bırakma uygulaması sayesinde koruyabiliriz. Her yıl zam gelen ve maddi açıdan da bizi etkileyen, cep yakan baş belasından kurtulabiliriz.

Sigara bırakma uygulamasının özellikleri neler?

Size iki farklı uygulama tanıtacağız. Sigara bıraktıran ve yorumlara göre kullanıcıları ciddi anlamda etkileyen bu uygulamalar birbirine çok benziyor. Sigara bırakmayı kolaylaştıran ve bize büyük ölçüde yardımcı olup, fayda sağlayan bu uygulamalar birer takvim içeriyor. Sigara bırakma kararı aldınız diyelim uygulama içerisinde gerekli işlemleri yapıp sigarayı bıraktığınız ilk günü kaydedebilir ve sigara sayesinde yaptığınız tasarrufu görebilirsiniz.

sigara-birakma-uygulamasi-indir-mobil

Sigaranın fiyatını ve günde kaç tane içtiğinizi programın içinde yazıyorsunuz ve kendinizi daha iyi görebiliyorsunuz. Programı indirmek istiyorsanız ve cihazınız Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile, Casper veya diğer android işletimli mobil cihaz ya da tabletlerden biriyse buraya tıklayın ve sigara bırakma apk uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirin. Tablet veya telefonunuz iOS işletim sistemine sahip ise yani iPhone ya da iPad sahibiyseniz buraya tıklayın ve sigarayı bırakmak için ilk adımı atın. Windowsphone, Nokia Lumia için sigara bırakma programını indirmek için ise buraya dokunun.Baş belası sigaradan kurtulun.

Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar

Sigara kullanımı dünya genelinde negatif bir eylem olarak bilinmekte olup, zararlı bir alışkanlıktır. Kişiler başta çevre etmeni olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı sigaraya başlama kararı almakta ve bu yönde bir bağımlılık kazanmaktadır. İçerisinde bulunan nikotin sebebiyle kolay bir şekilde kullanmaya başladığımız sigara alışkanlığından kurtulmak oldukça zor.

Sigarayı bırakma yöntemlerinin başında olayı beyinde bitirmek gelmektedir, ancak çoğu sigara bağımlısı için sigaradan kurtulmada bu kafada bitirme olayı zorlayıcı olmaktadır. Kişiler sigarayı bırakmaya yönelik alternatif yollar aramakta, nikotin bandı, sağlıklı beslenme, ortam değiştirme, sigara alışkanlıklarına yol açan her türlü maddeden, gıdadan ve etmenlerden uzak durma gibi yollar izlemektedir. Bunun yanında sigarayı bırakmada motive edici ve başarıya götüren, insana sabırlı ve kararlı olmayı öğretebilecek araç ve aktivite arayışına girmektedir.

Sigarayı bırakmada kullanıcıların faydalanabileceği çeşitli araçlar bulunuyor. Bunlardan biri de mobil cihazlara indirebileceğiniz sigara bıraktırma uygulamalarıdır. Sigara içmeyi önleme uygulamaları sayesinde kullanıcılar belirli bir seviyeye kadar sigara bırakma noktasındaki isteklerini güçlendirebilir, sigaraya karşı daha iradeli ve dirençli olabileceği saatler, günler geçirebilir. Android için indirebileceğiniz çeşitli sigara bırakma uygulamaları bulunurken, biz bu yazımızda en kullanışlı ve sigara bıraktırmada en etkili, en faydalı ve en iyi denilebilecek uygulamaları tanıtacağız. Uygulamalar ücretsiz hizmet vermekte olup kimi uygulamaların gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için pro veya ücretli sürümden yararlanabilirsiniz. Ancak yine de çoğu bedava kullanabileceğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiştir. İşte sigara bıraktıran en çok indirilen ve işe yarayan uygulamaların listesi…

Sigara Bırakma Yardımcısı

Uygulama Türkçe dilde hizmet vermekte olup kullanıcılara sunduğu bazı istatistikler yardımıyla motivasyon aşılamayı amaçlar. Kişiler ilerleme bölümünde toplamda kaç gün sigara içmediğini, kaç sigaranın içilmediğini, sigara bırakarak ne kadar para tasarruf ettiklerini ve yaşamlarını ne denli uzattıklarını görebilir. Yine uygulama sigaradan farklı bir amaca yöneltmek anlamında kullanıcılara sigaraya vermedikleri para ile neler yapabileceklerini göstermektedir. Ayrıca sigara bıraktırma uygulaması sigarayı bıraktıktan hemen sonra vücutta meydana gelen değişiklikleri kullanıcılara aktarmaktadır. Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 1

Google Play’den Sigara Bırakma Yardımcısı indir

QuitNow – Sigarayı bırakın

İsmi İngilizce dilde olsa bile bu uygulama Türkçe dilde hizmet veren sigara bıraktırma ve azaltma uygulamaları arasında yer alıyor. Sigarayı bırakmaya gerçekten kararlıysanız bu uygulama işinize yarayabiir. Uygulama içerisinde sigarayı bıraktığınız sürenin ardından çeşitli raporlar oluşturarak bunların bilgisini sizinle paylaşıyor ve geçen süre ile birlikte inancınızı ve güçlülüğünüzü arttırmak maksadıyla çeşitli başarı ödülleri sunuyor. Ayrıca “Topluluk” kısmı sayesinde sizin gibi sigara bırakmayı gerçektenleştiren ve başarılı olan kullanıcılarla iletişim kurma şansına sahipsiniz.Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 2

Google Play’den Quit Now! Sigarayı Bırakın indir

Sigarayı Bırak – Pro

Sigara bırakma kararı aldıysanız bu da tercih edebileceğiniz sigara bırakmaya yardımcı uygulamalar arasında yer almaktadır. Gelişmiş ve sade arayüzü ile kullanıcılara farklı istatistikler sunan uygulamada sigara bırakma kararı almadan önce girdiğiniz tarih ve bütçe bilgileri sayesinde sağlık ve ekonomi noktasındaki kazanımlarınızı görüntülemeniz mümkündür. Bunun yanında uygulama sigara içerisinde bulunan zehirli maddeleri de sizlere sunmakta ve vücudunuzdan içeri girmeyen katran, nikotin, karbon monoksit ve diğer zehirleri mg cinsinden bildirmektedir. Yine sigara bırakınca hastalıklardan yüzde (%) kaç oranda uzaklaştığınızı ve sağlığınıza yönelik risklerin ne denli azaldığını öğrenmeniz mümkün.Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 3

Google Play’den Sigarayı Bırak – Pro indir

Sigarayı Bırak!

Alibaba Studio tarafından geliştirilen uygulama sigara içerisinde bulunan zehirlere ve zararlı maddelere vurgu yaparak kullanıcıları sigarayı bıraktırmaya isteklendirme ve cesaretlendirme amacı gütmektedir. Kullanıcıları sigarayı bırakmaya teşvik ettiği gibi sigara hakkında çeşitli bilgiler vermekte ve sigara içmek yerine yapılabilecekleri sıralamaktadır. Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 4

Google Play’den Sigarayı Bırak! indir

No-Cotine! Quit Smoking

Uygulama gelişmiş özellikleri ile sigara bırakmayı isteyen kullanıcılar için başarılı yardımcı araçlar arasında yer almaktadır. No-Cotine bir topluluktan oluşmakta ve kişiler sigara bırakma deneyimlerini uygulama içerisinde paylaşmaktadır. Bunun yanında uygulama kullanıcılara kaç gün sigara içmediğini, sigara içmeyerek kaç TL tasarruf ettiğini, kaç tane sigara içmediğini, sağlığının nasıl geliştiğini ve düzeldiğini aktarmaktadır. Çeşitli başarı ödülleri ve temalar içeren sigara bırakma uygulamasını Android için indirmede aşağıdaki bağlantıyı kullanın.Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 5

Google Play’den No-Cotine indir

Quit Smoking

İstatistiklere ve grafiklere ilgi duyan kullanıcılara hitaben geliştirilen Quit Smoking uygulaması yukarıda bahsettiğimiz araçlara benzer özellikler taşımaktadır. Uygulama sigarayı bırakmaya çalışanları bir araya getirmekle beraber sigara içilmeyen gün sayısı ve kaç sigara içtiğiniz noktasında bilgi vermektedir. Uygulama içerine sigarayı bıraktığınız günü girerek elde ettiğiniz başarıları görüntüleyin ve sağlık gelişiminizi takip edin.Sigara bırakma uygulamaları indir | Etkili Yardımcı Araçlar 6

Google Play’den Quit Smoking indir

Sigara bırakma uygulamalarından hangisini kullanıyorsunuz? Sigarayı bırakmada hangi gündesiniz? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Android için QuitNow – Stop Smoking (Sigara bırakma) indir

0

“Sigarayı bırakmak istiyorum.” diyorsanız siz de bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. QuitNow Pro – Stop Smoking uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan cihazlara indirebileceğiniz, sigara bıraktırma konusunda size son derece yardımcı olacak bir programdır.

Uygulamayı indiriyorsunuz, içtiğiniz sigara adedini, günde kaç tane içtiğinizi ve ne kadar para ödediğinizi yazarak sayacı başlatıyorsunuz. Ardından uygulama sizin için sağlık, ekonomi gibi alanlarda istatistik oluşturarak kaç gün sigara içmediğinizi, ne kadar paradan tasarruf ettiğinizi, sağlıki açıdan kaydettiğiniz ilerlemeleri gösteriyor. Bunun yanında sigarayı daha kolay bırakabilmek ve bu illetten kurtulmanız için oluşturulan Android uygulaması belirli madalyalarla sizi ödüllendiriyor.

QuitNow-pro-apk-indir

Android, Google Play markette ücretli olarak satılan uygulamaya buradan sahip olabilirsiniz. Uygulamanın sitemizde apk sürümü bulunmuyor. QuitNow Pro – Stop Smoking, sigara bırakma uygulaması sizin sağlığınızı düşünerek bir uygulama geliştirmiş, karşılığında da eğer istikrarlı ve istekliyseniz, gerçekten sigarayı bırakmak istiyorsanız kullanmanız için Play Mağazası’na konmuş. Eğer gerçekten sigaradan kurtulmak istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyoruz.

Sitemizde uygulamanın apk sürümü, hilesi, hurdası bulunmamaktadır. Ancak Google’da yapacağınız kısa bir araştırmayla siz de emek yiyen insan sınıfına dahil olabilirsiniz. Saygılar.