Sigara bırakma uygulaması indir (iOS ve Android)

-sponsor-

Türkiye’de yapılan araştırmaya göre her 4 kişiden 1’i sigara içiyor. Bu gerçekten ciddi bir rakam ve bu sayfada gezindiğinize göre ya siz ya da bir yakınınız sigara kullanıyor değil mi? Acaba sigarayı bırakmada başarılı olabilir misiniz? Eğer sigara bırakma uygulamasını indirirseniz ve telefon ya da tabletinize yüklerseniz belki bırakabilirsiniz. Belki değil tabii ki sigarayı bırakabilirsiniz.

sigara-birakma-uygulamasi-indir-android

Sigarayı bırakmak istiyorum, ne yapmalıyım diyenlerdenseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu android ve ios işletim sistemlerinde çalışan sigara uygulamasını indirebilirsiniz. Hayatta en önemli kavram olan sağlığımızı sigara bırakma uygulaması sayesinde koruyabiliriz. Her yıl zam gelen ve maddi açıdan da bizi etkileyen, cep yakan baş belasından kurtulabiliriz.

Sigara bırakma uygulamasının özellikleri neler?

Size iki farklı uygulama tanıtacağız. Sigara bıraktıran ve yorumlara göre kullanıcıları ciddi anlamda etkileyen bu uygulamalar birbirine çok benziyor. Sigara bırakmayı kolaylaştıran ve bize büyük ölçüde yardımcı olup, fayda sağlayan bu uygulamalar birer takvim içeriyor. Sigara bırakma kararı aldınız diyelim uygulama içerisinde gerekli işlemleri yapıp sigarayı bıraktığınız ilk günü kaydedebilir ve sigara sayesinde yaptığınız tasarrufu görebilirsiniz.

sigara-birakma-uygulamasi-indir-mobil

Sigaranın fiyatını ve günde kaç tane içtiğinizi programın içinde yazıyorsunuz ve kendinizi daha iyi görebiliyorsunuz. Programı indirmek istiyorsanız ve cihazınız Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile, Casper veya diğer android işletimli mobil cihaz ya da tabletlerden biriyse buraya tıklayın ve sigara bırakma apk uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirin. Tablet veya telefonunuz iOS işletim sistemine sahip ise yani iPhone ya da iPad sahibiyseniz buraya tıklayın ve sigarayı bırakmak için ilk adımı atın. Windowsphone, Nokia Lumia için sigara bırakma programını indirmek için ise buraya dokunun.Baş belası sigaradan kurtulun.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz