Ana SayfaAndroidAndroid için Instamag indir

Android için Instamag indir

- Advertisment -

İnstamag nedir? Nasıl kullanılır?

Instamag uygulaması, İnstagram’dan esinlenerek oluşturulan, fotoğraflarda daha iyi çıkmak için hazırlanan Android için indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Farklı şablonlar hazırlayarak çektiğiniz resimlerde daha daha güzel ve iyi görünmek istiyorsanız İnstamag’i deneyebilirsiniz.

İçerisinde barındırdığı farklı düzeltme araçları sayesinde sahip olduğunuz fotoğraflarla ilgi çekici ve arkadaşlarınızın sevebileceği kolajlar oluşturabilmek mümkün. Bunun yanında İnstamag uygulamasıyla dergi tasarımları elde etmek de çok kolay. Bunu yapabilmek için yapmamız gereken fotoğraflar arasından beğendiklerimizi seçmek ve uygulamaya sıralı olarak koymak. Eğer sıralama hoşunuza gitmezse dizilimi tekrardan ayarlayabilirsiniz.

Android için Instamag indirin

instamag-apk-android-indir

Instamag’in özellikleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. Yazı ve dekorasyon ekleme gibi özellikleri ile daha modern ve gelişmiş görüntüler oluşturabiliyoruz. İstersek konum bilgilerimizi de dekorasyonumuz üzerine işleyebiliyoruz. Android için Instamag uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya gidin. İnstamag apk 3.2.5 güncel sürümünü indirmek tablet veya telefonunuza yüklemek için ise buraya gidin. Instamag’i Google Play veya apk sürümüyle birlikte cihazınıza yükleyin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -