Ana SayfaİndirYoutube Go indir

Youtube Go indir

- Advertisment -

Youtube Go uygulaması, internet çekim kalitesi zayıf olan ve internete erişim sorunu yaşayan Android kullanıcıları için Google tarafından geliştirilen, Youtube’un boyutu düşürülmüş halidir. Geçtiğimiz yıl kullanıcılara sunulacağının ilk sinyallerini veren Google, Youtube Go projesini tamamlayarak indirilmeye hazır hale getirdi.

Dünya genelinde internet bağlantısı zayıf olan ve erişimi sık sık kesilenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olan Youtube Go’nun çalışma mantığı Facebook Lite’a benziyor. Düşük modelli telefonların Youtube açmada sıkıntı yaratması veya telefonunda az yer kaplaması için mb değeri düşük Youtube’a ihtiyaç duyanların olması sebebiyle geliştirilen Youtube Go oldukça kullanışlı görünüyor.

Youtube Go nedir, ne işe yarar, neler sunuyor?

Youtube Go basit ve sade arayüze sahip olduğundan içerisinde hızlıca gezinmenize imkan tanıyor. Bunun yanında internet bağlantısının zayıf olduğu noktalarda Youtube’dan çevrimdışı (online olmadan) video izlemek mümkün. Dilerseniz çevrimdışı Youtube videosu seyretmenin yanında şimdi veya sonra izlemek üzere indirebiliyorsunuz.

Youtube Go özellikleri

  • Youtube için harcanan interneti öğrenme,
  • İndirme ve izleme öncesinde önizleme yapma,
  • Kişilere video gönderme ve aile içerisinde paylaşma,
  • Videoyu hafıza kartına veya telefona indirme,
  • İnternetsiz çalışma,
  • Telefonda az yer kaplama özelliği taşıma (Yalnızca 8MB)
  • Android Jelly Bean 4.1 ve altı sürümlerde çalışır.

Youtube Go’yu kimler kullanabilir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi “İnternetim çok yavaş, internet nasıl hızlandırılır? Youtube’da nasıl hızlı dolaşırım?” tarzında soruları olan ve buna çözüm arayan akıllı cihaz kullanıcıları tercihlerini Youtube Go’dan yana kullanabilir.

Youtube Go nasıl indirilir?

Youtube Go her ne kadar geçtiğimiz yıl tanıtılsa ve bu yıl yayımlandığına dair duyurusu gerçekleşse de şu an için dünya genelinde yalnızca Hindistan’da indirilebilir durumdadır. Henüz test aşamasında olan Youtube Go’yu Android’e indirmek için bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

Youtube Go kullanımında yaşadığınız sorunları yorum panelimizden bizlere bildirebilirsiniz.

Youtube Go indir

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -