Ana SayfaHaberlerWindows Phone için Pokemon GO

Windows Phone için Pokemon GO

- Advertisment -

Nokia Lumia kullanıcıları için Pokemon GO büyük bir hayal kırıklığı oldu. Telefonlarına Pokemon GO indirmek isteyen kullanıcılar uygulamanın Windows Phone için bir versiyonun çıkmamasına üzüldü.

Nokia Lumia için Pokemon GO indirmek isteyen kullanıcılar bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak popüler uygulamaların Windows Phone için versiyon yazmıyor olmalarına bir kez daha isyan etti. Türkiye de dahil dünyanın hiç bir yerinde Lumia için Pokemon GO oyunu kurmak mümkün değil. Zaten ülkemizde iPhone ve Android için indirilen Pokemon GO oyunu ya yama şeklinde ya da apk olarak indirilebiliyor. Windows Phone açık kaynaklı bir işletim sistemi olmadığı için Nokia için indirmenin bir yöntemi yok.

Hızla kan kaybeden Nokia bu tür nedenlerden dolayı da unutulmaya doğru ilerliyor. İndirme işleminde yetersiz kalan Nokia Lumia ve diğer Nokia modelleri hızla kullanıcı kaybediyor. Şirketin uygulama marketini de güncellemiyor olması kullanılan popüler uygulamaların hata vermesine neden oluyor. Güncelleme yapılmıyor ve zamanla Nokia telefonlar çöp haline geliyor.

Umarım Nokia Lumia için ya da Windows Phone için Pokemon GO yakın zamanda çıkar ve biz de sizlere buradan duyurma fırsatı buluruz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -