Ana SayfaİndirWhatsapp'da iki yeni özellik !

Whatsapp’da iki yeni özellik !

- Advertisment -

Whatsapp geçtiğimiz haftalarda malumunuz 19 milyar dolara satıldı ve bu işlem gerçekleşir gerçekleşmez Facebook çalışmalara başladı. Önce verileri kendi sunucularına aktardı, sonrasında ise yapacağı değişiklikleri açıkladı. Değişiklikler Whatsapp’ın Google arama motoruna sıkça girilen ”Görüldü yazısı.” ve rehbere rastgele numara kaydedip tanımadığı insanlara mesaj atan insanlara yönelik sorunları ele alıyor.

whatsapp_mobilkaynak

REHBERDE KAYITLI OLMAYAN KİŞİLER:

Whatsapp ( Facebook) ilerleyen günlerde yapacağı son güncelleme (sürüm) ile artık profil fotoğrafınızı yani cinsiyetinizi belirleyen resmi sadece rehberinizde telefon numarası kayıtlı olan kullanıcılar görebilecek. Eski sistemde rehberinizde kayıtlı olmayan kullanıcılar resminize rahatlıkla bakabiliyordu.

SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ ARTIK TERCİHE BAĞLI:

Karşı tarafın attığı mesajı okuduğunuzda beliren Görüldü yazısı ve Görülme Saati yeni gelen değişiklik ile kalkıyor. Birçok insanı rahatsız ve hoşnutsuz eden ”Zorunlu görüldü özelliği.” tarihe karışıyor. Yeni güncellemenin ardından yapacağınız seçimlerle sadece istediğiniz kişiler için görülme özelliğini aktif hale getirebilir, işin daha da kolayına kaçabilirsiniz.

  GÜNCELLEME NE ZAMAN GELİYOR?

Whatsapp henüz almış olduğu bu değişim harekâtı kararı 1 hafta içerisinde yeni gelecek sürümle tüm telefonlarda aktif olacak. İsterseniz uygulama sürümünü telefona Android için Google Play’den iOS için iTunes’ten, Blackberry OS için AppWorld’den, Nokia için ise Windows Phone sanal mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Diğer Whatsapp Haberleri:

Facebook Whatsapp’ı aldı

Whatsapp bağlantı sorunu

Whatsapp silinen mesajları geri alma

Whatsapp’ı ücretsiz indir

Whatsapp yedekleme ve geri yükleme

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -