Tetris oyunu indir

-sponsor-

Genellikle bilgisayar oyunlarıyla ön planda olan ve Fifa, Need For Speed gibi oyunların yapımcısı olan Electronic Arts (EA) telefonlara da el attı ve kendinden beklenmeyen bir tetris oyunu geliştirdi. Normal tetris oyunlarına göre daha üst özellikler taşıyan ve görsel açıdan kullanıcıları etkileyen 3D EA Tetris oyunu indirme noktasında 5 milyon gibi bir rakama ulaşmış durumda.

tetris-oyunu-mobilkaynak

Tetris Blitz özellikleri

Stratejik hamlelerin sonsuz olduğu tetris oyununda ise süreyi uzatma, mıknatıs kullanma, lazer ışını özellikleri ve daha yüksek puan almak için çeşitli ekipmanlar mevcut. Bunun yanında EA canınız sıkılmasın, tek başına oynamasınlar demiş ve uygulamayı facebook ile birleştirmiş. Tetris Blitz olarak geçen tetris oyununda sadece kendinle değil arkadaşlarınla yarışabileceksin. Haftalık bonus özelliklerin verildiği tetris oyununu facebook ile ilişkilendirdiğinizde skor tablosuna adınızı kazıyabilir Facebook listenizdeki insanların önüne geçebilirsiniz.

Tetris Blitz nasıl indirilir?

Tetris Blitz 4 işletim sistemi (iOS, Blackberry OS, Android OS, Windowsphone, Smartphone) için indirilebilen uygulamalardır. Tetris Blitz uygulaması telefon modellerine göre boyut olarak değişiklik göstermekle beraber ücretsiz olarak (Blackberry ve iPhone dışında) yüklenebilir.

Tetris oyunu yüklemek, telefonunuza indirmek yüksek puanlar almak ve arkadaşlarınızı listede gerilerde bırakmak için ve nostaljiyi üzerine eklenen teknolojiyle bir nebze yaşamak için aşağıdaki telefon listesinden sahip olduğunuz markanın üzerine tıklamanız yeterlidir.

Nokia (Lumia 520, 620, 720, 820, 920, 1020, 525, 625,1320, 1520), Blackberry ( Q10, Q5, Z10, Curve, Bold, Porsche),  HTC ( One, Max, Desire, Butterfly ) Casper ( VIA A3216, A3316, V4, Tablet 7, Tablet 10), General Mobile (Discovery, 2, Elite, Lite, e-Tab) Sony Xperia ( Xperia Z, T, M, Ultra, E, L, micro, dual, S, Pro ve diğerleri) , Samsung ( Telefon: Trend, Lite, Core, Galaxy S5, s4, S3, Mini, Cover, Active, Mega, Ace, Grand, Fame, Young, Note Serisi : Note 3(III), Note II, Note 10, Note 8,  Tabletler: Galaxy Tab 3 , Tab 2) Apple iPhone (iPhone 5S, 4S, 3S, 5C, Tab, iPad Mini, Retina, iPad Air)  Symbian (Nokia 5800, Asha C3, C5, Diğer Symbian telefonlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz