Ana SayfaNasıl yapılır?Whatsapp indiremiyorum

Whatsapp indiremiyorum

- Advertisment -

Whatsapp indiremiyorum!
Whatsapp hayatımıza girdiğinden beri olmazsa olmaz akıllı telefon uygulamalarının başında geliyor. O kadar ki Whatsapp mesaj gönderme hatası alsak, bağlantı kurulamıyor problemi yaşasak ya da telefonumuza indiremiyor olsak çılgına dönüyoruz. Çünkü Whatsapp demek iletişim demek… Biz bu gün Whatsapp indirme problemini ele alacağız. Telefonumuza Whatsapp indirilmiyor ise nedenleri üzerinde duracağız ve indirme problemine çözüm arayacağız.

Whatsapp’ı doğru yerden indirme
Whatsapp ile ilgili problemlerin yaşanmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi Whatsapp’ı doğru link üzerinden indirmiyor olmamız. Bu konuda aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

whatsapp indir android (samsung, htc, general mobile, sony, lg vb)
whatsapp indir ios (iphone )
whatsapp indir windows phone (nokia lumia )

Whatsapp’ı doğru yerden indirmeniz Whatsapp indirme hatanızın nereden kaynaklandığını çözmemize yardımcı olacaktır. Whatsapp’ı iphone için indirmek istiyorsanız iTunes Store, Android için indirmek istiyorsanız Google Play, Windows için indirmek istiyorsanız Windows Phone marketi kullanmalısınız.

Uygulamaları indirmek için telefonunuzun markasına uygun marketi direk bulamıyorsanız Google aramalarına dikkat etmelisiniz. Örneğin, whatsapp indir gezginler ya da whatsapp indir tamindir diye aratmanız sizi direk sona eklediğiniz sitelere götürecektir. Bu tür indirme siteleri güvenli olabilir ancak marketler gibi sorumluluk taşımazlar. Doğru arama iPhone için indirme işlemi yapacaksanız whatsapp indir iTunes şeklinde, Samsung için indirecekseniz whatapp indir Google Play şeklinde olmalıdır. Bu arama ile yönleneceğiniz sayfalardan Whatsapp’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -