Ana SayfaAndroidAirDroid indir (android)

AirDroid indir (android)

- Advertisment -

AirDroid, Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonunuzu bilgisayardan kontrol etmenizi sağlayan telefon takip uygulamasıdır. Kendi telefonunuz için kullanabileceğiniz gibi çocuklarınızın telefonunu da takip edebilirsiniz. AirDroid ile bilgisayardan başka bir telefonun Whatsapp görüşmelerini görebilir, fotoğraf ve mesajlaşmalarını takip edebilirsiniz.
Sürüm bilgisi: 3.0.3
İşletim sistemi: Cihaza göre değişir
Boyut: Cihaza göre değişir
Uyumlu modeller: Android işletim sistemi kullanan Samsung için, Lg için, Sony Xperia için, General Mobile için indirebilir.
Üretici firma: SAND STUDIO

Açıklama: AirDroid telefonunuzu bilgisayardan kontrol edebileceğiniz Android işletim sistemi uygulamasıdır. Telefonu uzaktan takip etme, başkasının Whatsapp mesajlarını görme, Whatsapp hack, başkasının telefonunu uzaktan kontrol etme gibi işlemlerde ağırlıklı olarak kullanılan uygulama aslında kişilerin kendi telefonlarını bilgisayarlarından daha pratik kullanmaları için çıkartılmıştır. Uygulamayı ücretsiz indirerek telefonunuza kurun ve www.airdroid.com adresine girerek dilediğiniz yerden telefonunuzu kullanın. AirDroid ile smslerinizi takip edebilir, sms alıp gönderebilirsiniz. Telefonda yüklü fotoğrafları görebilir, bilgisayara ya da herhangi bir ağa aktarabilirsiniz. Facebook hesabınıza uzaktan erişebilir ve takip edebilirsiniz. Telefonun rehberine erişebilir kişi silip ekleyebilirsiniz. Kurulu telefonun (başkasının telefonu da olabilir) ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Ve en heyecan verici kısmı; bağlı olan telefonun kamerasına erişebilirsiniz.

Görseller:
airdroid indir samsungairdroid indir

AirDroid uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

hemen-indir-butonu1

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -