Ana SayfaNasıl yapılır?Başkasının Whatsapp'ını hacklemek mümkün mü?

Başkasının Whatsapp’ını hacklemek mümkün mü?

- Advertisment -

Whatsapp ile ilgili bir çok hack uygulaması ve programı var. Bunlardan bir çok başkasının whatsapp hesabını izlemek, mesajlarını görmek bazıları ise çökertmek için kullanılıyor. Yani bir kişinin whatsapp hesabını kullanılmaz hale getirmiyorsunuz ama en azından kişiye rahatsızlık verecek kadar zarar verebiliyorsunuz. Ancak whatsapp telefon numarasına bağlı olarak çalıştığı için başkasının whatsapp hesabını ele geçirmek mümkün değil.

Peki bunu neden istiyoruz?

Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi güvensizlik. Sitemize gelen sorulara bakılacak olursa herkes sevgilisinin whatsapp mesajları ile ilgileniyor. Kişiler ya sevgilisinin nerede olduğunu takip etmek ya da telefonuna gelen mesajları ve aramaları takip etmek istiyor. Kiminle konuşmuş, ne konuşmuş büyük merak konusu. Hal böyle olunca bu tür yollara baş vurmak kaçınılmaz oluyor. Kişiler genelde sevgili oldukları ya da evlendikleri kişilerin kiminle konuştuğunu merak ediyor.

Bir başka sebep ise insanlığımızın içinde gizlenmiş zarar verme iç güdüsü. Bazen keyfi olarak bile sevdiklerimizin hesaplarına zarar verme çabasında olabiliyoruz. Bu da whatsapp hesabı çalma, hackleme ya da başkasının whatsapp’ına erişme amaçlarını açıklayan bir durum.

Nasıl yapılır?

Bunun için faydalı faydasız bir çok uygulama mevcut. Ancak kesin çalışan ve güvenle kullanabileceğimiz çok az uygulama ya da yöntem var. iPhone için böyle bir uygulamaya erişmek oldukça güç çünkü iOS işletim sistemi Android’e göre çok daha güvenli bir işletim sistemi. Bunun da en büyük nedeni kullanıcıyı bir çok konuda kısıtlıyor olması. Bu bazen iyi bazende can sıkıcı olabiliyor ama koruduğu kesin.

Samsung için en çok aratılan ve Android tüm cihazlarda çalışan en popüler uygulama Airdroid. Telefona kurulan ve bilgisayar üzerinden telefona erişmeye olanak tanıyan uygulama da karşı tarafın teknolojiden çok anlamıyor olması gerekiyor. Çünkü bağlantı kurulduğunda telefona tiz bir bildirim gidiyor. Ancak bu uygulamayı çocuklarınızda kullanabilirsiniz çünkü çocuklarınızın telefonunu takip etmek sizin en doğal hakkınız.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz

Bir başka yöntem ise Whatsapp Ultimate Bomber. Whatsapp’ı patlatma anlamına gelen bu uygulama ile başkasının whatsapp hesabına saldırı yapabiliyorsunuz. Sadece zarar vermek amaçlı kullanılan bu uygulamayı Google Play de dahil olmak için hiçbir uygulama market indirilmesine izin vermiyor. Whatsapp Bomber’i nasıl kuracaksınız ve nasıl kullanacaksınız konusunda gelecek olursak, bunun için apk olarak kurmanı ya da telefonunuza root atmanız gerekiyor.

Whatsapp Bomber hakkında detaylı bilgi

Avlayayım derken avlanmayın!

Whatsapp casus yazılımların ve whatsapp’a saldırı yapacağınız bir çok uyglama karşıdakinden çok size zarar verebilir. Bu yazılımlar telefonunuza virüs bulaştırabilir ve virüs temizleme işlemi bazen oldukça zor olabilir. Çalınan whatsapp sizinki olabilir ya da istenmeyen reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için mutlaka telefonunuzda bir antivirüs programı bulundurun. Bunun için aşağıdaki başlıklar size yardımcı olabilir.

Android için Antivirüs indir

Android telefon hızlandırma

Android reklam engelleme

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -