Ana SayfaHaberlerWhatsapp favorilerim kayboldu? Nasıl düzeltebilirim?

Whatsapp favorilerim kayboldu? Nasıl düzeltebilirim?

- Advertisment -

Whatsapp uygulamasında bulunan favoriler özelliğini kullanarak mesajlar içerisinden beğendiğimiz mesajları bir listede tutabiliyor ve daha sonra görüntülemek üzere saklayabiliyorduk. Ancak Whatsapp’ın güncellenmesiyle birlikte bazı değişiklikler oldu ve Whatsapp favorilerim özelliği kaldırıldı.

Whatsapp’ın Android ve iOS tabanlı cihazlarda kullanıma sunduğu bu yenilik pek çok kullanıcı tarafından olumsuz bir gelişme olarak görüldü. Her ne kadar Whatsapp yenilikçi politikalar izlese de favorilerin kaldırılması akıllara bazı soru işaretleri getirdi: “Whatsapp favoriler nerede, Whatsapp favorilerim silindi ne yapmam lazım, favorileri geri almak mümkün mü?”

Whatsapp favoriler kurtarılabilir mi?

Whatsapp’ta favorileri geri almanın bir yolu var mı bilmiyoruz. Whatsapp cephesinden de her ne kadar eleştiri yağmuruna tutulsalar da beklenen bir açıklama yapılmadı ve yönetimin bu konuda favorilerin geri getirilmesi gündemde yer almıyor.

Güncellemenin ardından eğer Google Drive veya yedekleme noktasındaki favorilerim dosyaları sistem tarafından otomatik olarak silinmemişse Whatsapp uygulamasının eski sürümünün yüklenmesi işinize yarayabilir.

Whatsapp kişiler de değişti

Önceki Whatsapp sürümünde Sohbetler yanında Kişiler de yer alıyordu ve kişiye mesaj atmak istediğimizde ekranı sağa kaydırarak kişileri görüntüleyebiliyorduk. Ancak yeni Whatsapp güncellemesi kullanıcıların “Whatsapp Kişiler kayboldu” demesine yol açtı. Aslında kaybolmadı, Whatsapp’tan yine kişilere SOHBETLER üzerindeki ileti ikonunu kullanarak ulaşabiliyoruz. Yine de milyarı aşkın kitleye sahip platformdaki kullanıcıların beğenisi kazanmış özelliğe alışması zaman alacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir: 
Whatsapp durumu nasıl silinir?
Whatsapp’ta Yeni Durum Sekmesi – Nasıl kullanılır?
Whatsapp kişilerine durumumu nasıl gönderebilirim?
Whatsapp durum gizlilik ayarı nasıl yapılır?

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -