Ana SayfaNasıl yapılır?Whatsapp bilgisayarda nasıl kullanılır?

Whatsapp bilgisayarda nasıl kullanılır?

- Advertisment -

Bildiğiniz üzere Whatsapp uygulamasını 21 Ocak 2015 tarihinden itibaren artık bilgisayarlarda kullanabiliyoruz. Yapacağımız Whatsapp güncellemesiyle artık indirme, yükleme işlerine bulaşmadan yalnızca Google Chrome tarayıcısına Whatsapp eklentisini kurabilir, uygulamayı desktop cihazlarımızdan kullanmaya devam edebiliriz.

Peki Whatsapp’ı bilgisayarda kullanmak için ne yapmamız gerekiyor, hangi adımları uygulayarak bu sohbet uygulamasını masaüstü bilgisayarlarda kullanabiliriz? Whatsapp indirme linki var mı, telefon üzerinden QR kodu ile Whatsapp indirme nasıl yapılır?

QR kodu, Chrome eklentisi, indirme, yükleme gibi kelimeler kafanızı karıştırmasın. Eğer Android, Windows Phone veya Blackberry işletim sistemiyle çalışan bir akıllı cihazınız varsa aşağıdaki işlemleri uygulayarak Whatsapp’ı bilgisayarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme: Güvenlik nedeniyle şuan için iOS tabanlı iPhone telefonlarına sahip kullanıcılar bu özellikten faydalanamamaktadır. Ancak yakın zaman içerisinde bu sorunun çözüleceğini, iPhone kullanıcılarının da bu yenilikten yararlanabileceğini belirtmek isteriz.

Webrazzi’nin Whatsapp kullanıcıları için özel olarak hazırladığı video aracılığıyla bu soruların tümüne yanıt bulabileceğinizi düşündük ve paylaşmak istedik;

Whatsapp’ı bilgisayara kurma ile ilgili yaşadığınız sorunları veya karşılaştığınız hataları yorum panelimizden yanıt almak üzere dile getirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -