Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S5 zil sesi ayarlama nasıl yapılır?

Samsung Galaxy S5 zil sesi ayarlama nasıl yapılır?

- Advertisment -

Samsung Galaxy S5 akıllı telefon kullanıyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek zil sesi ayarlaması yapabilir ya da duymak istediğiniz zil sesini ayarlayabilirsiniz. Son derece basit olan zil sesi ayarlarını uygulamak için aşağıdaki anlatımı takip edin.

Samsung Galaxy S5’de zil sesi yapma ve zil sesi ayarları

İlk olarak Zil Sesleri menüsünü bulmamız gerekiyor. Bunun için Ayarlar > Ses > Zil Sesleri’ne gidelim. Eğer telefonun orijinal zil seslerinden birini kullanmak istiyorsanız ayarlamak istediğiniz zil seslerini üzerine dokunarak dinleyebilirsiniz. Eğer zil sesi olarak ayarlamak ve çağrı geldiğinde seçtiğiniz müziğin çalmasını istiyorsanız “Tamam”a basın.

Eğer kendinize ait bir zil sesini kullanmak istiyorsanız “Ekle” ikonuna dokunun. Müziğin bulunduğu klasöre gidin ve ayarlamak istediğiniz zil sesi tonunu bulduğunuza “Tamam”a dokunun.

Samsung Galaxy S5 modellerinde gördüğünüz üzere zil sesi değiştirme oldukça kolay bir işlemden geçiyor. Yine de ayarlama konusunda problem yaşıyor ya da çeşitli hatalarla karşılaşıyorsanız yorum bölümünden sorununuzu dile getirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -