Ana SayfaVodafoneVodafone Bedava Internet Paketleri 2017

Vodafone Bedava Internet Paketleri 2017

- Advertisment -

Vodafone müşteri memnuniyeti sağlamak ve pazar payında daha büyük dilime ulaşmak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Günümüzde dakika ve SMS’in teknolojinin gelişmesiyle birlikte önemini yitirmesi kullanıcıların yanında operatörleri de internete yönlendirdi. Çünkü internet üzerinden bedava görüşme yapma, sesli arama yapma, Whatsapp, Facebook, Skype gibi sosyal medya ağlarını kullanarak iletişim kurmak çok daha kolay. Turkcell ve Turk Telekom’un bu noktada çeşitli kampanyalar düzenlemesi, Vodafone’u müşterilerine yeni ayrıcalıklar, ücretsiz internet paketi düzenlemeleri, hediye GB gibi bedava servislere yönlendiriyor.

Vodafone hangi ücretsiz internet paketlerini sunuyor, Vodafone’da bedava internet kazanma yolları neler, hangi tarihe kadar ve nasıl ücretsiz internet kazanılır, Vodafone aylık, haftalık, günlük bedava internet paketleri nasıl tanımlanır, tarzındaki soruların yanıtlarını aşağıdan bulabilirsiniz.

Vodafone ücretsiz internet paketleri (Liste)

1- Vodafone Self’i kullanın.

Lira yükleme, kalan tutar gösterme, fatura ödeme gibi Online işlemleri gerçekleştirmeye yarayan Vodafone Self uygulamasını mobil cihazınız için ücretsiz indirererek kısa süreliğine de olsa bedava internet kazanmanız, numaranıza SMS yoluyla bildirilecek ücretsiz interneti kullanmaya başlamanız mümkün.

 • Google Play uygulamasını açın.
 • Vodafone Self’i yükleyin.

2- Çevre dostu olun, E-faturaya geçin

Günümüzde dijitalleşmenin ileri bir boyuta ulaşması kağıda ve evraklara olan ihtiyacı önemli bir derecede azalttı. Önceleri kağıt yoluyla gönderilen faturalara şimdilerde bilgisayar, mobil cihaz ortamından bakılabiliyor. Ayrıca kağıt israfının önüne geçilerek çevre dostu bir politika izlenmiş oluyor. Bunun yanında kurumlar e-faturaya geçen kullanıcıları sevindirecek, teşvik edici kampanyalar düzenleyebiliyor. Vodafone’un da Yasal E-fatura’ya geçenler için bir sürprizi bulunuyor: Bedava internet.

 •  E-faturaya veya SMS yoluyla fatura alma sistemine geçin.
 • 15 gün geçerli olacak kampanya süresince 1GB ücretsiz internet kullanım hakkına sahip olun.
 • “EFATURA EPOSTA” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin.
 • Faturanın SMS’e gönderilmesini istiyorsanız “SMSFATURA” yazıp 7000’e gönderin.

Uyarı:  “E-fatura’ya Geçiş Yapan Abonelere Özel Hediye Kampanyası” yalnızca Vodafone Bireysel Faturalı hatta sahip aboneler için, 26 Mart 2015 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

3- Vodafone Super Paketi

Vodafone’un sunduğu paket kampanyasından yararlanmak için:

 • Super2GB yazın 3636’ya SMS gönderin.

Uyarı: Hattınıza 2GB bedava internet tanımlanacak olan bu paketin süresinin dolması halinde paket yenilecek ve liranızdan veya faturanızdan yeni ayın kullanım ücreti tahsis edilecektir. Bunu engellemek için mevcut ayın bitiminden önce paketi iptal edin.

Uyarı: Hediye internet kazanmadan önce Vodafone’un bu alandaki kampanya tarihlerini kontrol edin.

4- Vodafone Yanımda uygulamasını indirin

Vodafone Self’in yanı sıra Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz halinde ÖzelTeklifler kısmını kullanarak dakika, SMS ve internet paketi hediyesi almak, avantajlı kampanyaları görüntülemek mümkün.

 • Vodafone Yanımda bedava internet, dakika veya SMS’i görme Yanımda uygulaması içerisinde bulunan #BanaNeVar bölümünden yapılabilir.
 • Paketlerin yanı sıra n11, Borajet, Kahve Dünyası ve diğer mağazalarla ilgili promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda nedir, nasıl kullanılır? 

5- Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

Vodafone’dan yeni faturasız hat alan kullanıcılara özel hediye dakika, SMS ve internet paketi.

 • HOSGELDIN yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderin. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 250 Dakika + 250 SMS + 500MB hediye internet kazanın.
 • HOSGELDIN 40 yazıp 7000’e gönderin. 40 TL değerinde yurt içi her yönle görüşme ve SMS kazanın.

Uyarı: Kampanyadan yararlanmak için Standart, Maksi Başlangıç Paketi ve Large Başlangıç Paketleri’nden birine sahip ve bireysel müşteri olmanız gerekmektedir.

Yardım: Large Başlangıç paketinizde kalan hediye 35 TL bakiyeyi öğrenmek için *123#23#’yi tuşlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için yorum panelini kullanın. Vodafone ile ilgili bildiğiniz diğer internet kampanyalarını ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -