Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy J7 Prime arama bekletme ayarları

Samsung Galaxy J7 Prime arama bekletme ayarları

- Advertisment -

Galaxy J7 Prime, Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen ve raflardaki yerini alan popüler cihazlardan biri oldu. Performans açısından pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılayan J7 Prime, tasarım ve donanım yönünden de pek çok beğenilen özelliklere sahip. Tüm bunların yanında işlevsellik açısından da tercih edilebilir cihazlar arasında yer alıyor.

Kullanıcıların Galaxy J7 Prime ile ilgili araştırdığı işlevsellik özelliklerinden biri de “Galaxy J7 Prime arama bekletme ayarları (çağrı bekletme)”. Cihazınızda bu özelliği etkinleştirme işlemini gerçekleştirerek konuşma sırasında aramayı beklemeye alarak bir başka kişiyi aramanız, aynı anda çoklu araştırma yapmanız mümkün. Peki Galaxy J7 Prime’da arama bekletme ayarları nasıl açılır veya kapatılır?

Galaxy J7 Prime’da telefon görüşmesi yaparken, size gelen çağrıyı görüşmeyi sonlandırmadan yanıtlayabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Çağrı bekletme yapıldığında ne olur?

Telefonunuz meşgul durumdayken arayan kişiye “Aradığınız kişi şu anda meşgul. Lütfen hattan ayrılmayın.” bilgilendirmesi yapılır ve size bu esnada sinyal aracılığıyla bildirim gönderilir.

Arama bekletmeyi etkinleştirme

  • Ayarlar > Çağrı Ayarları’na gidin.
  • Ek Ayarlar’a basın.
  • Çağrı Bekletme önündeki kutucuğu işaretleyin.

Bir çağrı geldiğinde, gelen çağrılar bildirilecek, tercihe göre yeni çağrıyı cevaplandırabileceksiniz. Görüşme esnasında başkasından çağrı geldiğini anlamanız için de herhangi bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Çağrı sırasında ahize mikrofonundan gelen “Dıt Dıt” sesinden sizi birinin aradığını anlalayabilirsiniz.

Arama bekletmeyi devre dışı bırakma

  • Ayarlar > Çağrı Ayarları’na gidin.
  • Ek Ayarlar’a basın.
  • Çağrı Bekletme önündeki onaylı kutucuğa dokunarak işareti kaldırın.

Bir çağrı geldiğinde, gelen çağrılar bildirilmeyecektir.

İlginizi çekebilir: 

Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom Çağrı Bekletme Ayarları
- Advertisment -

1 Yorum

  1. Kardeşim rasgele sallıyorsun. Dediklerine göre menü yok. Sırf paylaşım için milleti meşgul etmeyin. Biliyorsanız adam gibi yardımcı olun. Bilmiyorsanız kimseyi yanlış yönlendirmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -