Ana SayfaNasıl yapılır?Vestel Venüs ekran görüntüsü nasıl alınır?

Vestel Venüs ekran görüntüsü nasıl alınır?

- Advertisment -

Pek çok akıllı telefonda olduğu gibi sahip olduğunuz Vestel Venüs marka telefonunuzda ekran görüntüsü alabilir, kaydettiğiniz görüntü üzerinde düzenleme yaparak paylaşım yapma, galeride saklama veya farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Ekran resmi çekme özelliğinini kullanarak bulunduğunuz ekranın görüntüsü aynı şekilde kaydedilir ve telefonun galerisine otomatik olarak eklenir. Screenshot olarak geçen ekran fotoğrafı yakalama ve kaydetme özelliği sayesinde sevdiğiniz bir resmi, o an sizin için önemli olan bir metni veya video karesini kendiniz için saklayabilirsiniz.

Ekran görüntüsü kaydetme özelliğini telefonunuzun tuşlarıyla gerçekleştirebileceğiniz gibi bunun için Google Play uygulama mağazası üzerinden indireceğiniz uygulamalar aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Bu anlatım yalnızca Vestel Venüs modelleri içindir. Venüs 4.5 , Vestel Venüs 5.0 ve Vestel Venüs 5.5 modellerinin tümünde ekran görüntüsü almak için aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki Mini resimli anlatımı ve işlemleri takip ederek telefon içi görüntü alabilirsiniz.

Vestel Venüs ekran görüntü resmi çekme nasıl yapılır?

Vestel Venüs Android işletim sistemli telefonunuzda ekran resmi almak için fiziksel tuşları kullanmanız gerekmektedir. Bunun için kullanmanız gereken tuşlar telefonun sol yanındaki Ses Azaltma tuşu ve sağ yanında bulunan Kilit yani güç (telefon açma kapama) tuşudur.

vestel-venus-ekran-goruntusu-yakalama

Ses kısma tuşu ve Kilit tuşuna aynı anda bastığınızda ekran resmi çekmiş olursunuz. Eğer ekran görüntüsü yakalama işlemini doğru bir şekilde yaptıysanız ekranda hareketlenme olur ve aynı zamanda deklanşör sesi duyarsınız. Bunun yanında ekran görüntüsü aldığınıza dair bildirim çubuğunda bilgi çıkar.

Eğer tüm bunlara rağmen ekran görüntüsü alma noktasında sorun yaşıyorsanız yorum olarak bizlere probleminizi belirtebilirsiniz.

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -