Ana SayfaİndirTürkiye'nin arama motoru Turkcell Yaani indir (iOS)

Türkiye’nin arama motoru Turkcell Yaani indir (iOS)

- Advertisment -

Türkiye’nin arama motoru Yaani, Turkcell tarafından geliştirilen yerli arama motorudur. İnternet üzerinden arama yapmamızı sağlayan bu yeni uygulama bizlere yakınımızdaki bankaları, sağlık kuruluşlarını, dinlemek istediğimiz müzikleri ve izlemek istediğimiz videoları kısacası Google gibi internet üzerindeki her şeyi bulmamızı sağlar.

Web sitesi olarak hizmet vermeyen Turkcell Yaani şuan için sadece uygulama olarak telefonlarımıza indirilebiliyor. Tamamen ücretsiz bir servis içerisinde bazı satın almalar ve reklamlar bulunabiliyor. Uygulama tamamen yerli bir arama motoru bu yüzden Türkiye’nin arama motoru Yaani olarak tanıtılıyor.

Yerli arama motoru Yaani versiyonu yeterli olan iOS ve Android tüm cihazlar için ücretsiz indirebilirsiniz. iTunes üzerinden “Türkiye’nin arama motoru Yaani indir” şeklinde arama yaparak uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında tıklayarak doğrudan indirebileceğiniz bir link yer alıyor. Bu yazı iOS işletim sistemi kullanan iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 6plus, iPhone 7, iPhone 8 ve iPhone X için Yaani indirmek üzerine yazılmıştır. Eğer Android işletim sistemi kullanan bir telefon kullanıyorsanız aşağıdaki yazımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Android için Yaani indir

iPhone için arama motoru Yaani indirmek istiyorsanız aşağıdaki indir butonunu tıklayarak direk indirebilirsiniz

Boyut: 34 MB
Sürüm:
 3.7

İndir
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -