Ana SayfaDiğerTurkcell T40

Turkcell T40

- Advertisment -

Turkcell T serisi akıllı cihazların en son teknoloji ile donatılmış serisi olan t 40 kullanıcılara sunuldu. T40 da , önce ki modellerine göre güçlü ve dikkat çekici gelişmelere yer verilmiş. T40 güzel bir telefon mu, kullanıcıları diğer akıllı telefonlar gibi memnun edecek mi zaman gösterecek ancak ucuz akıllı telefon arayanlar için oldukça başarılı bir telefon. Turkcell T40 kampanyası ise Turkcell kullanıcıları için büyük bir avantaj. T40 nasıl bir telefon kısaca bahsedelim.

TURKCELL T40 ÖZELLİKLERİ

Mobil internet, video ve oyunlar için 4 inch büyüklüğünde IPS dokunmatik ekran kullanılan T40 da, kamera ve ses ile ilgilide ciddi gelişmelere de yer verilmiş. İstediğiniz Her an fotoğraf çekebilmeniz için LED flaş, en zor ışık koşullarında bile istediğiniz fotoğrafları çekebilmeniz için HDR teknolojisi, tüm hareketleri yakalayabilmeniz için sıfır deklanşör gecikmesi, yüz tanıma ve çektiğiniz ortama göre düzeltmeler yapan otomatik sahne tanıma gibi özelliklerin hepsi t 40 da.

HD teknolojisi tüm hayatımız da yerini aldı. Turkcell de bu teknolojiyi akıllı cihazlarıyla buluşturmuş durumda. Sevdiklerinizin sesini yanınızdaymış gibi duymanızı sağlayan HD ses ve HDON teknolojisi en gürültülü ortamlarda bile sesinizin berrak bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Bunların yanı sıra cihazın performansı da sınıfını geçtiğini gösteriyor. 1.2 GHZ çift çekirdekli işlemcisi ve 4 GB lık hafızasıyla uygulamalarda başarılı bir deneyim sağlıyor.

TURKCELL T40 FİYATI

Fiyatı da özellikleri kadar kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor. internet ve konuşma paketi hediyeleriyle Turkcell faturalı hat kullanıcıları, faturalarına ek ödemelerle Turkcell T40 ‘a sahip olabiliyor. Kontrat istemeyen kullanıcılar  ise Turkcell T 40’a sadece 499 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -