Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Türk Telekom kullanıcılara bilgi vermek ve taleplerini karşılamak için 444 1 500 ve 500 numaralarını kullanmaktadır. Kişilerin istekleri bu numaralar çevrildiğinde yerine getirilmekte veya kullanıcılar ilgili departmana yönlendirilmektedir. Fakat gerek Türk Telekom kullanıcıları gerekse platformun müşterisi olmayanlar müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu yaşamaktadır. Normalde telefonda muhattap olunan robot kullanıcılardan bazı tuşlamalar yapmasını istemekte ve ilgili birime yönlendirmektedir. Bu yönlendirme kimi kullanıcı için yorucu olmakta ve kafa karışıklığına yol açmaktadır. Peki Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Türk Telekom çatısı altında milyonlarca kullanıcı bulunuyor ve Türk Telekom kullanıcı deneyimini arttırmak ve her türlü problem için çözüm üretmede 444 1 500 ve 500 numaralarını kullanmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları SMS yollama, online web, bayiilik hizmetleri altında memnun etmeye çalışsa da ayrıca müşteri hizmetleri üzerinden de bilgilendirmektedir. Bunun yanında kampanyalar hakkında bilgi almak, ek paket satın almak, ödeme sorunlarını çözmek, hat geçişi yapmak, faturalı/faturasız hat işlemleri, cihaz satın alma, hat ve bağlantı problemleri gidermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu işlemleri gerçekleştirirken müşteri temsilcisine bağlanmak sorun olabilmekte ve kullanıcılar dakikalarca müşteri hizmetlerine bağlanmayı beklemektedir.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için uzun süre beklemek yerine bu yazımızdan yararlanarak direk bağlantı kurma yöntemini öğrenebilirsiniz. Hızlı iletişim kurmak, direk operatör yerine temsilciyle acil görüşme yapmak için gerekli numarayı tuşladıktan sonra belirli rakamlar kullanılmalıdır.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma

TT müşteri hizmetlerine eski adıyla Avea’da temsilciye kolay bağlanmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Türk Telekom’un 500, 444 1 500 ve 444 1 444 olmak üzere üç hizmet numarası bulunmaktadır.

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın. 2’ye basın. 1’e basın ve 0’a basın. (Basarken 1-2 saniye bekleyin. Art arda basmak sizi farklı veya yanlış alana yönlendirebilir. Arama sonlandırılabilir.)

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın.2’ye basın ve sonra 0’a basın.

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın.6’ye basın ve sonra 0’a basın.

– 444 1 444’ü tuşlayın. 1 rakamına, ardından 1 rakamına, sonrasında 3 rakamına, ardından 1 rakamına ve son olarak 4 rakamına basın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

– 444 1 444 ‘ü arayın. önce 1, sonrasında 3 ve son olarak 0 rakamını tuşlayın.

Müşteri hizmetlerine acil bağlanmak ve direkt temsilciyle irtibata geçmek için mevcut olan yollar yukarıdaki gibidir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri sayfasından da ayrıca Müşteri Temcilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle paylaştığımız yöntemleri kullanarak bağlantı sağlamada başarılı oldunuz mu? Yorum bölümünde görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
1000
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
fatih
Ziyaretçi
fatih

444 1 444 tuşladığınızda dinleyerek 1-3-0 tuşlayarakta hızlı şekilde bağlanılabiiliyormuş. Sağolun sizin yazmış olduğunuz yöntemle bağlandım sonunda.

Mobilge
Yönetici
Mobilge

Faydalı olabildiysek ne mutlu :)

Halime
Ziyaretçi
Halime

Söylediklerinizin hepsi yaptım çok teşekkür ederim.

hüseyin
Ziyaretçi
hüseyin

nepicim hizmet bu ya 1saatir müşteri hizmetlerine bağlanamıyom yazık be millete zulum ettiriyonuz paraları almaya gelince her ay alıyonuz

şahan
Ziyaretçi
şahan

nasıl bi müşteri hizmetleri ulaşılamaz

alper
Ziyaretçi
alper

allah belanizi versin sizin gibi hizmetin

çelik
Ziyaretçi
çelik

0507 062 43 69 siz beni arayin ben sizle uğraşamam ne dandik bi firmasiniz kafasıza göre fatura tutarı belirliyosunuz

onur
Ziyaretçi
onur

yaklaşık 15 dakika telefonda bekledim fakat hiç bir şekilde bağlamadılar sadece müzik dinletip duruyorlar şikayetçiyim ayrıyetten arayanı bil plus özelliğine beni üye yapmışlar ne hakla anlamıyorum

Zbssbjd
Ziyaretçi
Zbssbjd

Yalan soyluyorlar paket aldiracaklar

İsmail bektaş
Ziyaretçi
İsmail bektaş

Şerefsizler ayni rakamları tuşlayınca hatıma internet paketi tanımlandı 12 ay..

DEMET YILDIZ
Ziyaretçi
DEMET YILDIZ

HER AY HATTIMDA KULLANIM HAKKIM OLMASINA RAĞMEN SÜREKLİ FAZLA FATURA ÖDÜYORUM ARIYORUM BAĞLANAMIYORUM SÜREKLİ BEKLETİLİP MÜZİK DİNLETİYORLAR ALLAH BELANIZI VERSİN.

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

444 1 500 aradım, 2 ve 0 yaptım. Dertsiz tasasız. Öyle yapın.

Ask.
Ziyaretçi
Ask.

Allah belanızı versin nasıl bir müşteri te msilcisi bunlar