Ana SayfaTürk TelekomTurk Telekom kalan lira sorgulama nasıl yapılır?

Turk Telekom kalan lira sorgulama nasıl yapılır?

- Advertisment -

Turk Telekom, abonelerine faturalı ve faturasız olmak üzere iki farklı hizmet seçeneği sunmaktadır. Faturalı aboneler aylık ödemeye tabii iken faturasız hat kullanıcıları lira yükleme yapma karşılığında Turk Telekom servislerinden yararlanabiliyor. Türk Telekom hatta TL veya lira yüklemesi yapıldığında dakika, sms, internet, diğer hizmetler ve paketler satın alınabiliyor. Peki liralarımızla satın alma işlemi yaptığımızda kalan lira sorgulama için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak “Türk Telekom hattımda kalan lira miktarı nedir? Kalan bakiye öğrenme yöntemi nedir?” sorularına yanıt bulabilirsiniz.

Turk Telekom kalan lira sorgulamak için kullanıcılara 5 farklı yöntem sunuyor. Bu yöntemlerden sizin için en pratik ve kolay olanı kullanarak kalan TL öğrenme yolunu bulabilirsiniz.

Online işlemler ile kalan TL: Mobil uygulama veya websitesi üzerinden erişebileceğiniz Online işlemler menüsünden kalan TL öğrenmeniz mümkündür.

SMS yoluyla kalan TL: Normalde TT, kullanıcıları yapılan her arama veya gönderilen her SMS sonrasında sahip olduğu kalan TL miktarı ile bilgilendirmektedir. Bu işlem faturasız hatların tümünde ve ücretsiz gerçekleşmektedir.

(SMS ile kalan tutar bilgilendirmesini iptal etmek için 444 1 500 veya 500 numaralı Turk Telekom çağrı merkezini arayabilirsiniz.)

9333 ile kalan bakiye:  9333’ü ücretsiz aramak ya da 9333’e TL şeklinde kısa mesaj atıp yollamak kalan tutarı öğrenmenizi sağlayacaktır.

*123# ile kalan Lira: En klasik yöntemler arasındadır. *123# kodunu tuşlayıp arama butonuna bastığınızda karşınıza çıkan pencereden kalan liralarınızı görüntülemeniz mümkündür.

Menü’den kalan lira: Turk Telekom kullanıcılara cep servis üzerinden çeşitli hizmetler sunmaktadır. Satın alma ve abonelik amaçlı geliştirilen cep servis bakiye sorgulama için de tercih edilmektedir. Servis > Asistan > Kredi > Kalan adımlarını izleyerek kalan miktarını öğrenebilirsiniz.

Evet, lira sorgulamanın pek çok yolu bulunuyor. Peki ya siz en çok hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Telefonda kalan lira öğrenmek isterken karşılaştığınız problemler veya değişiklik yapmak istediğiniz şey nedir? Yorum bölümünde istek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -