Ana SayfaNasıl yapılır?Tinder'da eşleşme nasıl arttırılır? | 5 İpucu

Tinder’da eşleşme nasıl arttırılır? | 5 İpucu

- Advertisment -

Tinder, en büyük çöpçatanlık servislerinden biri. Kullanıcıların yakınlarındaki kişileri bulmak için tercih ettiği bu uygulama eşleşme sistemine dayanıyor ve eğer iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşerek sohbet etme imkanı tanıyor. Her ne kadar kulağa hoş gelen bir yanı olsa da eşleşmenin gerçekleşmesi zor olabiliyor. Peki eşleşmeyi sağlamak ve eşleşme arttırmak için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızda her ne kadar Tinder eşleşme hilesi kategorisine girmese bile eşleşme arttırmanın yollarını ipuçları adı altında paylaşıyoruz.

Tinder’da eşleşme arttırmak için ipuçları

Tinder, ücretsiz ve Premium olmak üzere iki farklı şekilde eşleşme sağlamaktadır. Tinder Premium ile öne çıkmak ve eşleşme yapmak oldukça kolaydır. Ama çoğu kullanıcı Tinder’a aylık ödeme yapmak veya öne çıkmak için sürekli para yatırmak istemiyor. Bu durumda, para ödemeden eşleşme yapma ve ücretsiz daha çok kişiye ulaşmak için ne yapmamız gerekiyor?

Profil fotoğrafınıza dikkat edin

Evet, Tinder’da en çok öne çıkan durumlardan biri profil fotoğrafı. Maalesef sanal bir üdnyada olduğumuzdan duyguları göremediğimiz gibi çoğunlukla fotoğraflara odaklanıyoruz. “Yakışıklı mı güzel mi?” kriteri büyük önem taşıyor. Profil fotoğrafınız sizi yansıtmalı ve mutluluğu eksik etmemelisiniz. Gülümsemek karşı tarafa pozitif enerji verir. Asık suratlı insanı kimse sevmeyeceğinden neşeli bir tutum sergileyin.

Uğraşlarınızı ortaya koyun

Kullanıcılar eşleşmenin sağlanması için kişinin fotoğrafının yanında uğraşlarına da dikkat ediyor. Örneğin hobilerinizi ve zevklerinizi yansıttığınız bir fotoğraf sizi Tinder’da popüler yapacağı gibi eşleşme şansını da arttıracaktır.

Profil bilgisi oluşturun

Profilde size ayrılan hakkımda kısmını etkileyici bir şekilde doldurun. Okuduğunuz üniversiteyi, yaptığınız işi veya sizi yansıtan gerekli açıklamayı yazın.

Diğer uygulamaları bağlayın

Tinder, kullanıcılara Instagram bağlama ve Spotify bağlama özelliği sunmaktadır. Kişinin hakkınızda daha fazla bilgiye erişmesi ve güven ortamının sağlanması adına Instagram hesabınızı paylaşabilir, Tinder üzerinden Instagram hesabınıza kullanıcı çekebilirsiniz. Bunun yanında müzik zevkinizi ortaya koymak adına Spotify hesabınızı da Tinder’a ekleyebilirsiniz.

Herkesi, herşeyi beğenmeyin

Tinder’da tüm kişileri likelamak problem teşkil edebilir ve spam grubuna düşebilirsiniz. Bu eşleşme ihtimalini düşürebilir ve Tinder’da geçirdiğiniz zaman boşa gidebilir. Yalnızca beğendiğiniz ve match olmak istediğiniz kullanıcılara kalp yollayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -