Ana SayfaAndroidTinder'da beni beğenenleri nasıl görürüm?

Tinder’da beni beğenenleri nasıl görürüm?

- Advertisment -

Tinder, pek çok arkadaşlık uygulamasına kıyasla farklı formatta hareket eden bir platform. Kendimizi kısa biçimde tanıtmamıza ve fotoğraf eklemeye olanak tanıyan Tinder çalışma mantığını yakın civarımızdaki kişileri bulmak ve eşleşme sağlandığında iletişimin gerçekleşmesi üzerine dayanır. Facebook, Instagram gibi uygulamalarda istek yolladığımızda karşı tarafa bildirim gitmekteyken Tinder’da böyle bir durum söz konusu değildir.

Bilindiği üzere Tinder’da eşleşme sistemi bulunmaktadır ve “Beni beğenenleri nasıl görürüm?” sorusunun yanıtı sizin beğendiğiniz kişilerin de sizi beğenmesine bağlıdır. Eğer bu şart sağlanırsa kişiyle irtibat kurmaya başlayabilirsiniz. Peki bu noktada sizin eşleşme yapmadığınız ve beğenmediğiniz kullanıcılar arasından sizi beğenenleri ve eşleşmeyi kaçırdığınız kişileri görmek mümkün müdür?

Tinder’da beni beğenenleri nasıl görebilirim?

Girişte Tinder’in pek çok arkadaşlık hizmetinden farklı özelliğe sahip olduğunu belirtmiştik. Tinder kısmi bilgilerin kullanılmasıyla arkadaş olmanızı sağlar. Profil bilgisi, fotoğraf ve eğer mevcutsa Instagram profiliyle kendinizi tanıtmanız mümkündür. Tinder platformu dışında Instagram üzerinden irtibat kurmaya izin veren Tinder’da, uygulama içi sohbet etmek için iki taraflı beğeninin gerçekleşmesi gerekir.

Tinder’da eşleşme haricinde sizi beğenenleri görmenin yolu maalesef ki yoktur. Tinder bu noktada gizliliği sıkı tutmakta ve sadece her iki tarafında birbirini like etmesi veya super like etmesi durumlarında beğenildiğiniz anlaşılır. Tinder uygulaması üzerinden gelen “Eşleşme sağlandı, hemen iletişime geçin!” şeklindeki bildirim haricinde “Kimler beni beğendi?” şeklindeki sorunuz maalesef yanıtsız kalacaktır.

Tinder’da beğenenleri görme programı var mı?

Tinder uygulamasında beğenenleri görme programı olduğuna dair çeşitli iddialar ortaya atılıyor ve bazı siteler ziyaretçi sayısını arttırmak amacıyla birtakım doğruluğu olmayan yollara başvuruyorlar. Tekrardan belirtmek gerekirse Tinder’da beğenenleri görme programı bulunmadığı gibi beğenenlerin kimler olduğunu anlamak yalnızca eşleşme sağlandığında ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında beğenenleri görme hilesi, hem Android hem de iOS’ta (iPhone) beğenenleri gösteren üçüncü parti yazılımlar da gerçeklik değeri taşımamaktadır.

Tinder’da beğeni arttırma yolları neler?

Tinder’da beğenenleri göremezsiniz ancak eşleşmeyi arttırmak için birtakım yollar deneyebilirsiniz. Bu sayede kişilerle irtibat kurma olanağınız artar ve sizi beğenenleri bildirim yoluyla öğrenebilirsiniz tabii bu sizin de onu beğenmenizi gerektiriyor. Aşağıdaki yazımızı inceleyin ve eşleşme arttırma yollarını öğrenin.

Tinder’da eşleşme nasıl arttırılır? | 5 İpucu

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -