Ana SayfaAndroidTinder isim, yaş ve cinsiyet nasıl değiştirilir?

Tinder isim, yaş ve cinsiyet nasıl değiştirilir?

- Advertisment -

Tinder uygulaması, yakınlarınızda bulunan kişileri görüntülemenizi ve eşleşme sonucunda birbiribizle irtibat kurmanızı sağlayan arkadaşlık araçlarındıran biri. Dünya genelindeki ünü günden güne artan ve GPS kullanarak civarınızdaki kişileri bulmanıza olanak tanıyan Tinder basit bir kullanım şekline sahip. Tinder’da çeşitli arama filtresi ekleyebileceğiniz gibi profilinizi düzenleme, isim ve yaş değiştirme gibi seçeneklere sahipsiniz.

Tinder, diğer pek çok arkadaşlık uygulaması gibi sizden fazlaca bilgi istemez. Tinder’a kaydolmak ve arkadaş bulmak için yaş, cinsiyet, isim ve kısaca iş/okul bilgileri yeterlidir. Tinder’da eşleşme araması yapıldığında kullanıcılar birbirleri hakkında kısıtlı bilgiye sahip olmakta ve fotoğrafa büyük ilgi göstermektedirler. Elbette yine de bilgilerimiz bizim kim olduğumuzu ortaya koyma noktasında önemli. Tinder’da profil bilgileri düzenleme ayarları mevcuttur. Hesap bilgileri değiştirme menüsünden eski bilgilerinizi yenileyebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.

Tinder’da yaş değiştirmek

Kullanıcılar Tinder’a e-posta ve Facebook yoluyla kaydolabilmektedir. Eğer Facebook hesabınızla Tinder’a üye olduysanız, Facebook profil yaşınızı güncelledikten 24 saat içerisinde Tinder profilinizdeki yaş da otomatik olarak güncellenir. Tüm bunların yanında telefon ile oturum açtıysanız veya çeşitli nedenlerden dolayı yaş değiştirme sayfasını bulamıyorsanız, bu hesabınıza tanımlı yaş değiştirme özelliğinin bulunmadığını gösterir. Eğer Tinder yaş değiştirme sorunu yaşıyorum diyorsanız işe eski hesabınızı silip yeni bir hesapla başlayabilirsiniz.

Tinder isim değiştirmek

Tinder’a e-posta, Facebook ve telefon numarası yollarıyla giriş yapabiliyor. Eğer Tinder’i önceden bağlanan Facebook hesabınız üzerinden kullanıyorsanız ad değişikliği için Facebook’taki profil isminizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Facebook ile Tinder’i bağlı olan kişilerin isimleri 24 saat içerisinde değiştirilir. Tüm bunların yanında telefon ile oturum açtıysanız veya çeşitli nedenlerden dolayı isim değiştirme sayfasını bulamıyorsanız, bu hesabınıza tanımlı isim değiştirme özelliğinin bulunmadığını gösterir. Eğer Tinder ad değiştirme sorunu yaşıyorum diyorsanız işe eski hesabınızı silip yeni bir hesapla başlayabilirsiniz.

Tinder cinsiyet değiştirmek

Tinder, Facebook ile giriş yapmaktan bağımsız olarak “Ayarlar” bölümünde cinsiyet değiştirme özelliği sunmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı cinsiyet değişikliği yapabilmek için: Profil simgesine dokunarak profilinize gidin > Kalem simgesine dokunun (Bilgileri düzenle) > Aşağı inin ve cinsiyet bölümüne gidin > Cinsiyetinizi seçin.

Tinder’da profil bilgisi güncelleme, değişiklik yapma noktasındaki problemlerinizi bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -