Ana SayfaAndroidSuper Mario Run Android'e ne zaman gelecek?

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

- Advertisment -

Super Mario Run, Nintendo tarafından geliştirilen ve daha yeni bir uygulama olmasına rağmen piyasayı kasıp kavuran oyunların başında geliyor. 115 ülkede eş zamanlı olarak yayımlanan ve pek çok mobil kullanıcı tarafından deneyimlenen Super Mario Run uygulamasından elde edilen gelir ilk gününde tam 4 milyon dolar oldu. iPhone ve iPad kullanıcılarının yararlandığı iTunes mağazasına gelen Mario oyununun Android uygulaması da pek çok insan tarafından bekleniyor. Peki, Super Mario Run, Android’e ne zaman gelecek, uygulamanın çıkış tarihi ne zaman olacak? İşte yanıtlar…

Duyurusu Eylül ayında gerçekleştirilen, yaz mevsimini Pokemon Go ile geçiren ve Nintendo severlere ilaç gibi gelebilecek Super Mario Go uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir şekilde kullanıma sunuldu. Klasik atari oyunundaki Mario’ya nazaran daha gelişmiş grafikler ve zengin görsellerle donatılmış bölümlerin bulunduğu Super Mario Go uygulaması üç farklı moddan oluşuyor.Dünya modunda amacımız prensesi kurtarmak, Altın toplama bölümünde farklı kullanılarla rekabert edip en yüksek puana ulaşmamız gerekiyor. Krallık oluşturma modunda ise yapmamız gereken oyunlarda topladığımız özel eşyalar ile kendi krallığımızı inşa etmek. Oyunlarda Mario, Luigi, Peach, Yoshi, Toad, Toadette karakterleri bulunuyor. Mario karakterimiz oyunda sürekli ileriye doğru hareket ediyor ve yapmamız gereken tek şey ekrana tapleyerek altınları, özel eşyaları toplamak ve karşımıza çıkan tehlikelerden korunarak ilerlemek.

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

Güvenlik hassasiyetinden dolayı yalnızca iOS cihazlara ücretsiz yüklenebilen uygulamanın problemlerin aşılması halinde yakın gelecekte Android için de bedava yüklenebileceği, Google Play Store’da yayımlanmasının ardından apk versiyonunun da indirilir durumda olacağı tahmin ediliyor, ancak kesin çıkış tarihi hakkında herhangi bir duyuru bulunmuyor. Super Mario Go Google Play’e geldiğince sitemizden duyurusunu gerçekleştirecek, indirme bağlantılarını sizinle paylaşacağız.

Güncelleme // 20.01.2017

Super Mario Run uygulamasının Mart ayında Android kullanıcıları ile buluşturulacağı açıklandı. Böylece oyun ile ilgili söylentiler ortadan kalkmış oldu.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -