Ana Sayfa Etiketler Super mario run

super mario run ile ilgili içerikler.


Android için Super Mario Run indir

0

Super Mario Run, Nintendo tarafından geliştirilen ve artık Android kullanıcılarının da cihazlarına yükleyip oynayabilecekleri bir uygulama. Tek elle oynanabilen, macera oyunlarından biri olan Super Mario Run, adeta eski atari mario oyununun vücut bulmuş hali diyebiliriz.

Şimdilerde iOS mağazasında hali hazırda indirilebilir ve oynanabilir durumda olan Super Mario Run, uzun bir bekleyişin ardından Android’de ön kayıt yaptırılabilir duruma geldi. Oyunda çeşitli karakterlerimiz ve oyun modları bulunuyor. Mario sürekli ileriye doğru hareket ediyor ve önündeki engelleri aşmaya, ödülleri toplamaya ve bir sonraki bölüme geçerek krallıktaki gücünü ortaya koymaya çalışıyor.

Super Mario Run’da hangi bölümler var? 

Mario oyunu Toad Rally, World Tour ve Kingdom Builder olmak üzere üç farklı moddan oluşuyor.

World Tour – Dünya Turu nedir? 

Karakterimiz bu modda ovaları, mağaraları, hayalet evlerini, hava gemisi, kale ve daha çok fazlasını aşarak dünya turuna çıkıyor. Ancak Mario’nun amacı eğlenmek değil, prensesi kurtarmak.

Toad Rally nedir?

Bu modda kullanıcılar istediği yerde gerçek oyunculara karşı yarışabiliyor. Temel amaç kazandığınız yarışmalarda kurbağaları toplamak ve krallıkta seviye atlayabilmek.

Kingdom Builder – Krallık İnşaası nedir? 

Adından da anlaşılacağı üzere Mario bu modda tüm altınları ve kurbağaları toplayarak kendine ait krallığını inşa ediyor. Eşsiz bir krallığa sahip olmak ve zevkinizle orantılı dekorasyonla yeni bir ülke kurun.

Super Mario Run internetsiz çalışır mı? 

Maalesef, uygulamayı çalıştırabilmek için internet bağlantısı olması gerekiyor. Ayrıca Super Mario Run en çok internet harcayan uygulamalar arasında yer alıyor. Ortalama saatlik harcadığı veri miktarı 60-70MB civarında. Hücresel veri üzerinden oynarken paket aşımı gerçekleştirmemek adına dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Super Mario Run çalışmıyor hatası 

Super Mario Run açılmıyor, indiremiyorum diyenlerdenseniz bunun sebepleri arasında şunlar yer alıyor olabilir:

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulamanın telefonunuzda çalışabilir olduğundan emin olun. Destekleyen Android sürümünü kontrol edin.
  • Google Play’de şuan için Super Mario Run indir butonu bulunmuyor.
  • İndirdiğiniz Super Mario Run apk sürümü bozulmuş veya çalışmıyor durumda olabilir.

Super Mario Run apk nasıl indirilir? 

Henüz uygulamanın yayımlanmaması sebebiyle apk sürümü mevcut değildir. İnternet ortamında uygulamanın apk sürümlerinin bulunduğuna dair paylaşım yapan sitelere itibar etmeyin. Kullanıcı güvenliği ve kişisel bilgilerinizin korunması adına cihazınıza bilmediğiniz .apk uzantılı dosyaları yüklemeyin.

Super Mario Run nasıl indirilir? 

Super Mario Run indirilebilir durumunda olmadığından ön kayıt yaptırabilir, indirme versiyonu yayımlandığında alacağınız bilgilendirme mesajıyla yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ÖN KAYIT YAPTIR

Sahte Super Mario Run’a dikkat edin!

0

Super Mario Run uygulaması şuan için iOS cihazlarına indirilebiliyor. Yani iPhone, iPad veya iPod Touch’a sahip olan kullanıcılar bu uygulamayı ücretsiz yükleyip oynayabiliyor, fakat Android için bırakın indirmeyi, çıkış tarihi hakkında bile kesin bilgi bulunmuyor. Uygulamanın tüm dünyada ses getirmesi, Android ile arası pek iyi olmayan kullanıcıların çokluğu bazı geliştiricilerin işine yaradı ve Play mağazasında çeşitli Super Mario Run benzeri, alternatif uygulamaların ortaya çıkmasına yol açtı.

Ortalıkta Android için Super Mario Run uygulaması çıktı, yayımlandı. Türkçe ve Türkiye’de Super Mario Run indirilebilir durumda, Super Mario Run apk versiyonu yüklenebilir, şeklindeki çeşitli, kaynağı olmayan bilgilere itibar etmeyin.

Super Mario Run iOS App mağazasından ücretsiz indiriliyor. Sonsuz koşuda herkesin favorisi haline gelen Mario karakteriyle oynamak ücretsiz olsa da satın almak için oldukça pahalı görünüyor. Ancak yine de günlük 2.85 milyon indirme sayısıyla, pahalı olma özelliği kullanıcıları durduramadı.

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

Super Mario Android’de çalışmıyor

CNET’e göre bazı dolandırıcılar, bu uygulamanın üzerinden prim yapmaya ve kazanç sağlamaya çalışıyor. Ayrıca indireceğiniz Super Mario Run benzeri oyun ile telefonunuza zararlı yazılım bulaşma ihtimali de bulunuyor. Super Mario Jumper ve Super Plumber Run gibi çeşitli isimlerle çıkan uygulamaların orijinal olanla bir ilgisi bulunmadığı gibi, Android için orijinal Super Mario Run oyunu henüz yayımlanmadı. Bu hususta dikkatli olmanızı ve orijinali dışında isimlerle Play’de bulunan oyunları cihazınıza yüklemeyin.

Oyunun orijinali ve oynanış videosu şu şekilde:

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

0

Super Mario Run, Nintendo tarafından geliştirilen ve daha yeni bir uygulama olmasına rağmen piyasayı kasıp kavuran oyunların başında geliyor. 115 ülkede eş zamanlı olarak yayımlanan ve pek çok mobil kullanıcı tarafından deneyimlenen Super Mario Run uygulamasından elde edilen gelir ilk gününde tam 4 milyon dolar oldu. iPhone ve iPad kullanıcılarının yararlandığı iTunes mağazasına gelen Mario oyununun Android uygulaması da pek çok insan tarafından bekleniyor. Peki, Super Mario Run, Android’e ne zaman gelecek, uygulamanın çıkış tarihi ne zaman olacak? İşte yanıtlar…

Duyurusu Eylül ayında gerçekleştirilen, yaz mevsimini Pokemon Go ile geçiren ve Nintendo severlere ilaç gibi gelebilecek Super Mario Go uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir şekilde kullanıma sunuldu. Klasik atari oyunundaki Mario’ya nazaran daha gelişmiş grafikler ve zengin görsellerle donatılmış bölümlerin bulunduğu Super Mario Go uygulaması üç farklı moddan oluşuyor.Dünya modunda amacımız prensesi kurtarmak, Altın toplama bölümünde farklı kullanılarla rekabert edip en yüksek puana ulaşmamız gerekiyor. Krallık oluşturma modunda ise yapmamız gereken oyunlarda topladığımız özel eşyalar ile kendi krallığımızı inşa etmek. Oyunlarda Mario, Luigi, Peach, Yoshi, Toad, Toadette karakterleri bulunuyor. Mario karakterimiz oyunda sürekli ileriye doğru hareket ediyor ve yapmamız gereken tek şey ekrana tapleyerek altınları, özel eşyaları toplamak ve karşımıza çıkan tehlikelerden korunarak ilerlemek.

Super Mario Run Android'e ne zaman gelecek? 1

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

Güvenlik hassasiyetinden dolayı yalnızca iOS cihazlara ücretsiz yüklenebilen uygulamanın problemlerin aşılması halinde yakın gelecekte Android için de bedava yüklenebileceği, Google Play Store’da yayımlanmasının ardından apk versiyonunun da indirilir durumda olacağı tahmin ediliyor, ancak kesin çıkış tarihi hakkında herhangi bir duyuru bulunmuyor. Super Mario Go Google Play’e geldiğince sitemizden duyurusunu gerçekleştirecek, indirme bağlantılarını sizinle paylaşacağız.

Güncelleme // 20.01.2017

Super Mario Run uygulamasının Mart ayında Android kullanıcıları ile buluşturulacağı açıklandı. Böylece oyun ile ilgili söylentiler ortadan kalkmış oldu.