Ana SayfaİndirAndroid için Super Mario Run indir

Android için Super Mario Run indir

- Advertisment -

Super Mario Run, Nintendo tarafından geliştirilen ve artık Android kullanıcılarının da cihazlarına yükleyip oynayabilecekleri bir uygulama. Tek elle oynanabilen, macera oyunlarından biri olan Super Mario Run, adeta eski atari mario oyununun vücut bulmuş hali diyebiliriz.

Şimdilerde iOS mağazasında hali hazırda indirilebilir ve oynanabilir durumda olan Super Mario Run, uzun bir bekleyişin ardından Android’de ön kayıt yaptırılabilir duruma geldi. Oyunda çeşitli karakterlerimiz ve oyun modları bulunuyor. Mario sürekli ileriye doğru hareket ediyor ve önündeki engelleri aşmaya, ödülleri toplamaya ve bir sonraki bölüme geçerek krallıktaki gücünü ortaya koymaya çalışıyor.

Super Mario Run’da hangi bölümler var? 

Mario oyunu Toad Rally, World Tour ve Kingdom Builder olmak üzere üç farklı moddan oluşuyor.

World Tour – Dünya Turu nedir? 

Karakterimiz bu modda ovaları, mağaraları, hayalet evlerini, hava gemisi, kale ve daha çok fazlasını aşarak dünya turuna çıkıyor. Ancak Mario’nun amacı eğlenmek değil, prensesi kurtarmak.

Toad Rally nedir?

Bu modda kullanıcılar istediği yerde gerçek oyunculara karşı yarışabiliyor. Temel amaç kazandığınız yarışmalarda kurbağaları toplamak ve krallıkta seviye atlayabilmek.

Kingdom Builder – Krallık İnşaası nedir? 

Adından da anlaşılacağı üzere Mario bu modda tüm altınları ve kurbağaları toplayarak kendine ait krallığını inşa ediyor. Eşsiz bir krallığa sahip olmak ve zevkinizle orantılı dekorasyonla yeni bir ülke kurun.

Super Mario Run internetsiz çalışır mı? 

Maalesef, uygulamayı çalıştırabilmek için internet bağlantısı olması gerekiyor. Ayrıca Super Mario Run en çok internet harcayan uygulamalar arasında yer alıyor. Ortalama saatlik harcadığı veri miktarı 60-70MB civarında. Hücresel veri üzerinden oynarken paket aşımı gerçekleştirmemek adına dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Super Mario Run çalışmıyor hatası 

Super Mario Run açılmıyor, indiremiyorum diyenlerdenseniz bunun sebepleri arasında şunlar yer alıyor olabilir:

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulamanın telefonunuzda çalışabilir olduğundan emin olun. Destekleyen Android sürümünü kontrol edin.
  • Google Play’de şuan için Super Mario Run indir butonu bulunmuyor.
  • İndirdiğiniz Super Mario Run apk sürümü bozulmuş veya çalışmıyor durumda olabilir.

Super Mario Run apk nasıl indirilir? 

Henüz uygulamanın yayımlanmaması sebebiyle apk sürümü mevcut değildir. İnternet ortamında uygulamanın apk sürümlerinin bulunduğuna dair paylaşım yapan sitelere itibar etmeyin. Kullanıcı güvenliği ve kişisel bilgilerinizin korunması adına cihazınıza bilmediğiniz .apk uzantılı dosyaları yüklemeyin.

Super Mario Run nasıl indirilir? 

Super Mario Run indirilebilir durumunda olmadığından ön kayıt yaptırabilir, indirme versiyonu yayımlandığında alacağınız bilgilendirme mesajıyla yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ÖN KAYIT YAPTIR

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -