Ana SayfaHaberlerSahte Super Mario Run'a dikkat edin!

Sahte Super Mario Run’a dikkat edin!

- Advertisment -

Super Mario Run uygulaması şuan için iOS cihazlarına indirilebiliyor. Yani iPhone, iPad veya iPod Touch’a sahip olan kullanıcılar bu uygulamayı ücretsiz yükleyip oynayabiliyor, fakat Android için bırakın indirmeyi, çıkış tarihi hakkında bile kesin bilgi bulunmuyor. Uygulamanın tüm dünyada ses getirmesi, Android ile arası pek iyi olmayan kullanıcıların çokluğu bazı geliştiricilerin işine yaradı ve Play mağazasında çeşitli Super Mario Run benzeri, alternatif uygulamaların ortaya çıkmasına yol açtı.

Ortalıkta Android için Super Mario Run uygulaması çıktı, yayımlandı. Türkçe ve Türkiye’de Super Mario Run indirilebilir durumda, Super Mario Run apk versiyonu yüklenebilir, şeklindeki çeşitli, kaynağı olmayan bilgilere itibar etmeyin.

Super Mario Run iOS App mağazasından ücretsiz indiriliyor. Sonsuz koşuda herkesin favorisi haline gelen Mario karakteriyle oynamak ücretsiz olsa da satın almak için oldukça pahalı görünüyor. Ancak yine de günlük 2.85 milyon indirme sayısıyla, pahalı olma özelliği kullanıcıları durduramadı.

Super Mario Run Android’e ne zaman gelecek?

Super Mario Android’de çalışmıyor

CNET’e göre bazı dolandırıcılar, bu uygulamanın üzerinden prim yapmaya ve kazanç sağlamaya çalışıyor. Ayrıca indireceğiniz Super Mario Run benzeri oyun ile telefonunuza zararlı yazılım bulaşma ihtimali de bulunuyor. Super Mario Jumper ve Super Plumber Run gibi çeşitli isimlerle çıkan uygulamaların orijinal olanla bir ilgisi bulunmadığı gibi, Android için orijinal Super Mario Run oyunu henüz yayımlanmadı. Bu hususta dikkatli olmanızı ve orijinali dışında isimlerle Play’de bulunan oyunları cihazınıza yüklemeyin.

Oyunun orijinali ve oynanış videosu şu şekilde:

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -