Ana SayfaAndroidSubway Surfers indir (Son sürüm: 1.26.0 )

Subway Surfers indir (Son sürüm: 1.26.0 )

- Advertisment -

Subway Surfers, Android, iOS ve Windowsphone telefon ve tabletler içinde indirilebilen koşma ve bekçiden kaçma oyunudur. Subway Surfers bekçiden kaçma oyununda yalnız değiliz. Jake isimli karaktere yardımcı olan sevimli bir köpekle beraber tren yolundaki güvenlik görevlisi, bekçi memurdan kaçıyor ve önümüze çıkan puanların en fazlasını almayı hedefliyoruz.

Temple Run gibi sonsuz koşu yaptığımız oyunda, hızımız bazen artıyor bazense azalıyor. Oyunun kimi bölümlerinde zorlu engeller karşımıza çıkarken, bazense bekçi peşimizi bir süreliğine bırakıyor ve rahatlıyoruz. Bekçiden kaçarken ve altınları toplarken eğer bir yere çarparsak bekçi bize daha da yakınlaşıyor ve yakalaması an meselesi gibi bir şey oluyor.

subway-surfers-bekci-oyunu-indir-2

Subway Surfers sıradan telefon ve tablet oyunlarına benzemiyor canlı grafikler, dinamik yapısı ve 3 boyutlu görsel efektleriyle beraber en kaliteli ve en popüler oyunların başında geliyor. Dünyada ve Türkiye’de telefonlara, tabletlere en çok indirilen oyunlara göz attığımız zaman Subway Surfers tren yolunda yolculuk ve macera oyunu ilk 10’un içerisinde yer alıyor. Boş zamanlarınızı nasıl değerlendireceğinizi bilemiyorsanız ve bir beceri oyununa ihtiyacını varsa bunun çözümü Subway Surfers olabilir.

Bu oyunu çocuklarınıza da oynatabillirsiniz. Görsel açıdan çocukları mutlu edecek ve eğlenmesini sağlayacak, Türkçe tabir etmek gerekirse sabvey sörfırs :), çocuğun zekasını, becerisini, refleksini ve çabuk düşünme yetisini geliştiriyor. Bekçinin gerek rayların üzerinde gerekse tren vagonlarının üzerinde peşinize takıldığı ve sizi sonu gelmeyen bir yolda kovaladığı oyunda yalnızca puan toplamıyor, roket sırt çantası ve sörf tahtası kullanabiliyorsunuz. Bu sayede hem daha hızlı olabiliyor hem de sizi takip eden bekçiden uzaklaşıp daha fazla gold toplama imkanına sahip oluyorsunuz.

Subway Surfers oyununda Jake dışında başka karakterler seçip onları da geliştirebiliyorsunuz. Karakteri ne kadar geliştirirseniz bekçiden daha iyi kaçıyor ve hileye ihtiyaç duymadan, hile yapmadan, hack gibi gereksiz şeylerle uğraşmadan başarılı olabiliyorsunuz. Facebook ile uyumlu olan ve aldığınız puanı Facebook’taki arkadaşlarınıza gösterebildiğiniz Subway Surfers bekçiden kaçma oyunu güncellendi. Artık Paris’teki metro içinde de sizi kovalayan bekçiden kaçmak için mücadele ediyorsunuz. Ayrıca Sörf tahtası sayesinde ışınlanma özelliğine sahipsiniz.

subway-surfers-bekci-oyunu-indir

iOS, Windowsphone ve android işletim sistemli tüm cihazlar için indirebileceğiniz Subway Surfers indirmek istiyorsanız sahip olduğunuz tablet veya telefon modeline göre uygun indirme linkine dokunun. Eğer iPhone veya iPad kullanıcısıysanız trende yolculuk ve bekçiden kaçma oyununu indirmek için buraya tıklayın. Eğer Nokia Lumia için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Son olarak Samsung Galaxy, HTC Desire, One, Mini; Sony Xperia; LG G3 G2, Pro; General Mobile Discovery; Casper Via gibi android işletimli modellerden birine sahipseniz Subway Surfers indirmek ve telefonunuza ücretsiz olarak yüklemek için buraya dokunun. Subway Surfers apk indirmek için ve Jailbreakli telefonunuza Sabwey Sörf indirmek için buraya tıklayın.

Subway Surfers’in 1.26.00 olan son sürümünde yepyeni özellikler bulunuyor. Bekçiden kaçma oyunun güncel ve yeni sürümünü yani son oyununu çok beğeneceksiniz. İyi eğlenceler.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -