Race The Traffic indir (Trafikte araba yarışı)

-sponsor-

İsminden de kolay anlayacağınız üzere araba yarışı oyunu olan ve trafik içerisinde hız yapmayı hedeflediğimiz Race The Traffic kaliteli görsel grafiklere sahip bir android oyun uygulamasıdır. Telefon ve tabletlerde oyun oynamayı seven, hele ki en çok da araba yarış oyunlarının müptelası olan Android kullanıcıları internette, Google Play’de telefonuna uygun ve güzel özelliklere sahip araba yarışı oyunları aramaktalar. Size bugün tanıtacağımız trafikte yarış oyunundan memnun kalacak ve umuyoruz ki çok beğeneceksiniz.

Race The Trafik (Trafikte araba yarışı) nasıl bir oyun? Özellikleri nelerdir?

Trafik içerisinde zamana karşı, hız yapma ve en yüksek skoru alma gibi 3 farklı mod bulunuyor. Oyun oynarken her bir yarış için fazla sayıda araba seçme hakkına sahip olduğumuz için arabalar noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Oyunu geniş çaplı tutmak ve oyundan aldığımız zevkin, eğlencenin dozunu yükseltmek için üç dört arabadan çok daha fazlasına sahip olmamızı sağlamış.

Yarıştığımız arabalar gibi arabanın gittiği yolda yine bizim seçimlerimiz arasında. Gece-gündüz, kalabalık-seyrek trafiklerinde mücadele edebiliyoruz. Oyunda değişkenliğini ve kaliteyi konuşturan bir başka şey ise müzik ve ses efektleri. Yarışırken arabadan çıkan ses ve çalan müzik de yine keyfimizi ve yarışma azmimizi arttıran oyun özelliği. Oyunu kontrol ederken zorlananlar genellikle birbirlerinden farklı istek ve temennilerde bulunuyorlar ve internette arama yaparken şu özellikte olsun, araba şöyle kontrol edilsin, böyle sürebileyim şeklinde çeşitli kelimeler giriyorlar. Bu oyun tüm araba yarışı oyuncularının ortak noktasını yakalamaya çalışmış ve arabayı iki farklı şekilde kontrol edebilme imkanı sunmuş.  Aracı hem telefonumuzu hareket ettirip sensörleri aktif bir şekilde kullanarak hem de ekran içindeki gaz, fren ve direksiyonu kullanarak hareket ettirebiliyoruz.

Bunun yanında arabayı aldık yarıştık bitti gibi bir durum söz konusu değil. Süreyle mücadele ediyoruz, yarışıyor ve aldığımız puan doğrultusunda aracımızı geliştirebiliyoruz. Aracın motorunu, disk sistemini, hızını, dengesini vs ayarlayabiliyoruz. Ücretsiz olan ve kullanıcıların hoşuna gidecek; bugünlerde en popüler araba yarışlarından biri olan ve en çok indirilmeye aday olma yolunda ilerleyen Race The Traffic araba yarışı oyununu android işletim sistemli cihazların tümü için indirebilirsiniz. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile Discovery ve daha pek çok android platformlu telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz bu popüler ve çok sevilen araba yarışını bedava indirmek ve ücretsiz yüklemek için buraya tıklayın. Araba yarışının apk sürümünü indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz