Pepee izleme uygulaması indir (Android)

-sponsor-

Pepee 3-7 yaş arasındaki çocukların gönlüne taht kurmuş bir çizgi film kahramanıdır. Pepee eğitici bir çizgi filmdir ve küçük çocukların hem kendisine özenmesini, güzel alışkanlıklar kazanmasını, iyi bir şekilde eğitilmesini sağlar. Ayrıca çocuklar ilgi görmeye bayıldıklarından ve bazı zamanlar vaktinizin kısıtlı olmasından dolayı çocuklarınızı ve bebeklerinizi başka şeylere yönlendirmek isteyebilirsiniz. Burada imdadınıza yalnızca Pepee değil kardeşi Bebee, Zulu, Şila ve Pepee’nin tüm arkadaşları, dedesi, annesi yetişiyor.

pepee-izle-indir-programi-telefona-yukle-1

Pepee oyunlarının tümünü gösteren canlı televizyon gibi bir program ile artık çocuklarınız daha çok eğlenecek ve mutlu olacak. Yalnızca televizyondan ve internet sitelerinden değil artık mobil telefonunuzdaki veya tabletinizde bu uygulamadan Pepee çizgi filmlerini tekrar tekrar çocuklarınıza izletebileceksiniz. Yalnızca çocukların değil, yetişkinlerin de aşığı haline gelen Pepee’yi canınız sıkıldıkça siz de izleyebilirsiniz.

Android işletimli telefon veya tablete sahipseniz ve Pepee çizgi filmlerini indirmek istiyorsanız uygulamayı buradan indirebilir ve telefonunuza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pepee’nin çocuklarınız için çıkarılmış uygulamasını çok sevecek ve beğeneceksiniz.

pepee-izle-indir-programi-telefona-yukle-2

Sizlere bugün sadece Pepee TV’yi paylaşmayacağız. Trt Çocuk’ta yayınlanan Pepee çizgi filminin oyunları da bulunuyor. Eğer android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC One, Desire, Mini, Casper Via, General Mobile Discovery, Sony Xperia, LG G3, G2, Pro gibi android telefon veya tabletlere sahipseniz sizin için indirebileceğiniz 2 güzel Pepee oyunu tanıtacağız. Çocuklarınızın çok seveceği ve bayılacağı bu oyunları telefonunuza indirebilir, onları şimdiden teknolojiye hazır hale de getirebilirsiniz. Pepee sadece anneler için değil halalar, dayılar, amcalar, teyzeler için de ideal. Yeğenlerinize güzel bir sürprizde bulunmak istiyorsanız, telefonunuza yükleyeceğiniz bu oyun ile hediyenizi sunabilirsiniz.

pepee-izle-indir-programi-telefona-yukle-3

Pepee oyunlarından birincisi Pepee yüzüyor oyunu. Pepee altınları toplamak ve diğer seviyelere geçmek için yüzüyor. Ancak Pepee’yi kontrol etmek ve yönetmek tamamen sizin elinizde. Pepee’yi deniz altında ilerletmek ve suyun derinliklerine götürmek için buraya tıklayın. Pepee yüzüyor uygulamasını ücretsiz olarak android telefon veya tabletinize indirin. İkinci Pepee oyunu olan Pepee Denizaltı da diğer Pepee oyununa birazcık benziyor. Oyundaki mantık hemen hemen aynı. Dokunmatik telefonlar için uygun olan Pepee Denizaltı oyununu indirmek için buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz