101 Yüzbir Okey Plus indir (Android ve iOS)

-sponsor-

101 Yüzbir Okey Plus Android ve iOS işletim sistemlerinde online olarak Türkiye’den ve dünyanın çeşitli yerlerindeki 101 okey seven kullanıcılarla oynayabileceğiniz zevkli ve son derece eğlenceli bir okey uygulamasıdır. Facebook üzerindeki kullanıcılarla oynanabilen 101 Yüzbir Okey Plus okey oyunu 1 milyondan fazla oyuncu barındırdığı için en büyük ve en geniş kapsamlı okey oyunlarından biridir.

okey-101-yuz-bir-plus-indir-oyunu-3

Facebook üzerinden de oynanan okey oyununda arkadaşlarınızı, lobide bulunan insanları kendi masanıza davet edebilir onlarla sohbet panelinden sohbet ve muhabbet edebilirsiniz. İnsanlarla iletişime geçmenize olanak tanıyan ve sanal alemde sosyalleşmenizi sağlayan Okey uygulamasını sizlere tavsiye ediyoruz.

okey-101-yuz-bir-plus-indir-oyunu-2

Okey uygulaması sayesinde program içinde müzik de dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanında Hemen oyna seçeneği sayesinde hiç beklemeden okey oynamak için masaya hızlıca oturabiliyorsunuz. Zaman tasarrufu da sağlayan ve kullanıcının gelmesi için beklemeye tenezzül etmeyeceğiniz bu oyunu ücretsiz olarak iPhone ve iPad için indirebilirsiniz. iOS işletim sistemli cihazlar için indirmek istiyorsanız, tabletinize veya telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın. Eğer Android işletim sistemli bir mobil cihaza sahipseniz tıklayın ve okey uygulamasını telefonunuza ve tabletinize yükleyin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz