Sivrisinek Kovucu

-sponsor-

iPhone ya da Android işletim sistemi kullanan diğer akıllı telefon kullanıcıları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Sinek Kovucu telefonunuzu bir sinek savar olarak kullanmanıza olanak sağlıyor. Telefonun sadece Sivrisineklerin duyduğu ve sinekleri rahatsız eden bir sinyal (ses) göndermesi ile bulunduğu yerden uzaklaştıran Sinek Kovucu uygulaması, iPhone 3, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5 ve Andorid kullanan diğer mobil cihazlarda kullanılabilir. Sinek kovucu uygulamasının birden fazla seçeneği mevcut. Aşağıda bunlardan bir kaç tanesi hakkında bilgi veriyor olacağız.

Nokia için Sivrisinek Kovucu indir

anti-mosquito-free,1,thu

Anti Mosquito Free İndir

Nokia için Sivrisinek Kovucu Uygulaması

 

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Anti Mosquito Free, 14, 16 ve 20 Khz. frekansında ses çıkartarak insanların duymadığı ama sivrisinekleri rahatsız ederek çalıştırdığımız ortamdan uzaklaşmalarını sağlar.

Anti Mosquito Free, Symbian (Nokia vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanabilir.

Nokia için Sivrisinek Kovucu uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Android için Sivrisinek Kovucu indir

Andorid için Sivrisinek Kovucu uygulaması, Andorid işletim sistemi kullanan telefonlar ve tabletlerde çalışır. Bu sayede mobil cihazlarınız vesilesiyle bulunduğunuz ortamdan sivrinekleri kovabilirsiniz.

Android için Sivrisinek Kovucu uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

iPhone için Sivrisinek Kovucu indir

iPhone marka cihazlarınız (iPhone, iPad, iTouch) sayesinde artık sivrisineklerden kurtuluyorsunuz. iPhone için Sivrisinek Savar uygulaması indirerek, uygulamanın sadece sineklerin duyduğu bir ses çıkarması ile sinekleri bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırın.

iPhone için Sivrisinek Koovucu uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Not:

Uygulama sineklerin duyduğu ve insanların işitemediği bir ses çıkartarak sinekleri bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırır. Ancak her ne kadar işitemiyor olsanız da çok az da olsa beyniniz bu sesi algılar ve sesin ince yapısı insanlarda baş ağrısına neden olabilir.

Sinek Savar Programı zararlı mıdır?

Uygulamanın herhangi bir zararı yoktur, sadece baş ağrısı yapabilir. Böyle bir durumda uygulamayı kapatıp biraz dinlenin, daha sonra tekrar açabilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz